ممنوعیت خاموشی بدون برنامه در ایران در بخش خانگی

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / ممنوعیت خاموشی بدون برنامه در ایران در بخش خانگی
ممنوعیت خاموشی بدون برنامه در ایران در بخش خانگی - اسپوتنیک ایران, 1920, 07.07.2021
Telegram
وزیر نیرو با حضور در ستاد فرماندهی پیک بار ۱۴۰۰ دستور داد که از این پس اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، رضا اردکانیان وزیر نیروی ایران، روز چهارشنبه با حضور در ستاد فرماندهی پیک بار ۱۴۰۰، نحوه اجرای برنامه های مدیریت بار و تامین برق مشترکان را مورد نظارت و تاکید قرار داد.

جلسه فوق‌ العاده کمیسیون انرژی ایران برای بررسی علل قطعی برق - اسپوتنیک ایران, 1920, 07.07.2021
جلسه فوق‌ العاده کمیسیون انرژی ایران برای بررسی علل قطعی برق

وزیر نیروی ایران، در این نشست با گفتگو با مدیران عامل شرکت های برق سراسر کشور، جزئیات تصمیمات روز گذشته در هیات دولت و بازدید معاون اول رئیس جمهور از مرکز دیسپاچینگ را تشریح کرد.

رضا اردکانیان با تاکید براین که نهایت تلاش باید برای جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی بکار بسته شود، خاطرنشان کرد: در این روزهای کرونایی اهمیت استمرار تامین برق بیمارستان ها و مراکز حساس و حتی خانه های مردم بسیار مهم و خط قرمز ماست.

اردکانیان افزود: شرکت های توزیع برق در سراسر کشور موظف هستند با دقت کافی جداول احتمالی خاموشی را منتشر و به صورت گسترده در رسانه ملی و کانال های ارتباطی با مردم منتشر کنند.

وزیر نیرو گفت: از این پس، به جز موارد اضطراری، اعمال خاموشی به مردم، بدون برنامه پذیرفتنی نیست و مدیران عامل شرکت های توزیع باید به صورت دقیق و منظم برای اجرای آن نظارت کامل داشته باشند.

اردکانیان تصریح کرد: مدیران هم با حضور در رسانه ها و گفتگو با مردم، ضمن تشریح وضعیت برای آنان، صدای مردم را نیز بشنوند.

بر پایه این گزارش، در این نشست، همایون حایری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی،  محمدحسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر و غلامعلی رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر نیز به صورت جداگانه به ارائه گزارش پرداختند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала