هشدار به آمریکا درباره "مشکل شیطانی" زیردریایی‌های روسیه

© Photo / Press service of Northern Fleet / Oleg Kuleshovهشدار به آمریکا درباره "مشکل شیطانی" زیردریایی‌های روسیه
هشدار به آمریکا درباره مشکل شیطانی زیردریایی‌های روسیه  - اسپوتنیک ایران, 1920, 12.06.2021
Telegram
فوربس در گزارشی زیردریایی های مخفی روسیه را تهدید و "مشکلی شیطانی" برای غرب دانست.

به گزارش اسپوتنیک، لورن تامپسون، ستون نویس ارشد فوربس اظهار داشت که زیردریایی های مخفی روسیه تهدید و "مشکلی شیطانی" برای غرب هستند.

به عقیده تامپسون، ایالات متحده می تواند "راهی ارزان" برای دفاع از خود در برابر زیردریایی‎‌های نیروی دریایی روسیه به اروپا ارائه دهد.

Художественное изображение американской субмарины типа «Колумбия» - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.08.2020
آمریکا با اعزام یک زیردریایی مخفی به روسیه "سیگنال" ارسال کرد

وی افزود: اکنون کاخ سفید نه تنها فرصت تقویت ناتو، بلکه ارتقا صنعت ملی خود را دارد. ... به نظر می رسد که این موضوع حتی به بودجه جدیدی از بودجه فدرال نیاز ندارد.

تامپسون توضیح داد که در حال حاضر هیچ تجهیزات مدرنی برای شناسایی زیردریایی در اروپا وجود ندارد. بر اساس این مقاله، اتحادیه اروپا در این زمینه از هواپیماهای منسوخ شده استفاده می‌کند، در حالی که ایالات متحده قادر است هواپیماهای گشت ضد زیردریایی P-8 Poseidon را به متحدان خود ارائه دهد. وی افزود: این تصمیم به مقابله با "تهدید روسیه" و همچنین کاهش فشار وارده بر نیروی دریایی ایالات متحده و ایجاد هزاران شغل، کمک خواهد کرد.

وی تأكید كرد كه خرید هواپیماهای آمریكایی "یک فرصت عالی" برای دولت بایدن است تا هم رهبری واشنگتن را تقویت كند و هم "به صورت ارزان" چندین مشکل استراتژیک را به طور هم زمان حل كند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала