قطع برق دلیل اصلی اختلالات اخیر ارتباطات مخابرات ایران

© Sputnik / Nasibeh Esmaeiliقطع برق دلیل اصلی اختلالات اخیر ارتباطات مخابرات ایران
قطع برق دلیل اصلی اختلالات اخیر ارتباطات مخابرات ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.05.2021
Telegram
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: دلیل اصلی اختلالات اخیر در حوزه ارتباطات مخابراتی قطع برق متوالی و روزانه در مناطق مختلف کشور است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ضمن اعلام مطلب فوق گفت: با توجه به عدم سرمایه گذاری مطلوب در خرید و نوسازی تجهیزاتی نظیر دیزل ژنراتور های برق به علت نبود منابع مالی مورد نیاز در مواقع قطع برق شاهد اختلالات ارتباطی در برخی مناطق هستیم که این نکته از قبل به اطلاع مراجع ذی صلاح حاکمیتی رسیده است.

مسابقات شطرنج - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.05.2021
شطرنج بازان ایرانی به خاطر قطعی برق شکست خوردند

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر منطقی شدن تعرفه های مخابراتی گفت: برای ارایه خدمات و نوسازی و بازسازی تجهیزات مخابراتی با ترمیم شدن تعرفه های مخابراتی و حمایت دستگاه های حاکمیتی می توان توسعه و بهینه سازی تجهیزات مخابراتی را انجام داد.

مهندس بیدخام یکی از دلایل افزایش تماس ها با سامانه ۲۰۲۰ را در روزهای اخیر خارج شدن مودم های خانگی از مدار به علت قطع برق دانست که این امر مشکلات زیادی را برای مشتریان به وجود آورده است که امیدواریم هرچه زودتر این مشکلات با کمک نهادهای درگیر و مسئول، به حداقل ممکن برسد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала