هشدار و تهدید احمدی نژاد درباره انتخابات ریاست جمهوری ایران

© Photo / IRNAهشدار و تهدید احمدی نژاد درباره انتخابات
هشدار و تهدید احمدی نژاد درباره انتخابات - اسپوتنیک ایران  , 1920, 18.05.2021
Telegram
احمدی نژاد: نظر من درباره تحریم انتخابات در صورت رد صلاحیتم قطعی است و تغییری نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرآنلاین، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران در تازه ترین اظهاراتش بر موضع خود پافشاری کرده و گفته است این نظر قطعی من است و تغییری نخواهد کرد. انتخابات متعلق به مردم و رای، حق مردم است.

سخنان محمود احمدی‌نژاد هنگام ثبت نام برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری 1400 باعث انتقادات گسترده ای به او شده است. او گفته بود اگر رد صلاحیت شوم، انتخابات را قبول ندارم و در آن شرکت نمی‌کنم.

آنگونه که دولت بهار گزارش داده، وی ادامه داد: قبلا ما را دو بار رد کردند اما من ملاحظه کردم و به احترام مردم و انقلاب و کشور سکوت کردم اما اعلام کردم اگر این بار هم بخواهند رد کنند، من قطعا شرکت نخواهم کرد و انتخابات را هم تایید نمی کنم.

داوری مدعی شد که احمدی نژاد فایزر تزریق کرده است - اسپوتنیک ایران  , 1920, 10.05.2021
داوری مدعی شد که احمدی نژاد فایزر تزریق کرده است

احمدی نژاد افزود: البته تجمع اعتراضی و خشونت را هم تایید نخواهم کرد. همه مراقب باشند که عناصر فاسد لانه کرده در نهادهای امنیتی، ماجرا درست نکنند و بخواهند به حساب مردم یا به حساب ما بگذارند. رای حق مردم است، وقتی دارند بی دلیل دایره انتخاب مردم را محدود می کنند و نمی خواهند اجازه بدهند آن چیزی که مردم می خواهند محقق شود و افراد را رد می کنند، من به چه دلیل باید شرکت کنم؟ 

احمدی نژاد گفت: رای حق من است، اگر رد کردند هرگز و هرگز، در انتخابات شرکت نمی کنم. فردا نگویند احمدی نژاد گفته بروید رای سفید بدهید یا اسم من را بنویسید و این کار و آن کار را بکنید یا از کسی دفاع می کند! من حتی از دوستان نزدیک و همکارانم که خیلی به آنها علاقه دارم هرگز حمایت نخواهم کرد. این نظر قطعی من است و تغییری نخواهد کرد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала