كاخ سفید: دیگر امكان اعمال تحریم جدید علیه روسیه و ایران وجود ندارد

© AFP 2023 / BRENDAN SMIALOWSKI / كاخ سفید: دیگر امكان اعمال تحریم جدید علیه روسیه و ایران وجود ندارد
كاخ سفید: دیگر امكان اعمال تحریم جدید علیه روسیه و ایران وجود ندارد  - اسپوتنیک ایران
Telegram
دستیار امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا اعلام نمود که به علت تحریم بیش از حد مسکو و تهران، امکان اعلام تحریم های بیشتر علیه روسیه و ایران وجود ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، دستیار امنیت ملی رئیس جمهور آمریكا رابرت اوبراین اعلام نمود که ایالات متحده به میزان زیادی تحریم هایی را علیه روسیه و ایران وضع کرده است که دولت واشنگتن عملاً جایی برای محدودیت های جدید علیه هر دو کشور ندارد.

نماینده روسیه چشم انداز تمدید پیمان استارت نو در دوره حکومت بایدن را ارزیابی کرد - اسپوتنیک ایران
روسیه بحث درباره بازگشت تحریم ها علیه ایران در شورای امنیت را منتفی دانست

در گفتگو با خبرنگاران از وی در مورد پاسخ واشنگتن به ادعاهای اطلاعات آمریكا مبنی بر اینکه روسیه و ایران برخی اطلاعات مربوط به ثبت نام رای دهندگان آمریكایی را دریافت كرده اند و می خواهند بر انتخابات تأثیر بگذارند، سوال شد. وی در پاسخ گفت: "یکی از مشکلاتی که ما با ایران و روسیه داریم این است که اکنون آنقدر تحریم ها علیه این کشورها اعمال کرده ایم که فرصت و امکان بسیار کمی برای انجام هر کار دیگر و اعمال تحریم را داریم. اما ما در حال بررسی همه اقدامات مهار كننده احتمالی هستیم كه می توانیم علیه این كشورها اعمال كنیم ، همچنین سایر كشورها ، از جمله چین و برخی از كشورهای هنوز نام برده نشده است كه سعی می كنند در موضوع رأی دادن آمریكایی ها در انتخابات تأثیر بگذارند. این غیر قابل قبول است".

وی در انتها تأكید كرد كه واشنگتن "گزینه های تکمیلی" را در این زمینه بررسی می كند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала