تعداد نزدیکان ترامپ که به کرونا مبتلا شدند به 9 نفر رسید

© REUTERS / KEVIN LAMARQUEتعداد نزدیکان ترامپ که به کرونا مبتلا شدند به 9 نفر رسید
تعداد نزدیکان ترامپ که به کرونا مبتلا شدند به 9 نفر رسید - اسپوتنیک ایران
Telegram
با مثبت شدن آزمایش کرونای کایکلی مک‌اینانی، تاکنون 9 نفر از نزدیکان ترامپ به این ویروس مبتلا شدند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه یو‌اس‌ای‌تودی نوشته با مثبت شدن نتیجه آزمایش مک‌اینانی، اکنون 9 نفر از نزدیکان ترامپ به کووید-19 مبتلا شده‌اند. این خبر در شرایطی اعلام شده که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از چند روز پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان والتر رید در واشنگتن بستری شده است.

بایدن قول داد که برای سلامتی ترامپ دعا کند - اسپوتنیک ایران
بایدن قول داد که برای سلامتی ترامپ دعا کند

هوپ هیکس، دستیار ترامپ و نیک نولا، محافظ شخصی او و برخی از دیگر کارکنان کاخ سفید در روزهای گذشته به این ویروس مبتلا شده‌اند. 

شبکه خبری ان‌بی‌سی چند روز پیش گزارش داده بود  بعد از مثبت شدن نتیجه آزمایش ابتلای دونالد ترامپ به بیماری کووید-19 کاخ سفید در هراس فرو رفته است. مک‌اینانی گفته که هنوز علائم بیماری در او ظاهر نشده، اما او روند قرنطینه را از امروز آغاز خواهد کرد. او در بیانیه‌ای گفت با خبرنگاران رسانه‌ها تماس نزدیک نداشته است.

سخنگوی کاخ سفید همچنین خاطرنشان کرده روز پنجشنبه که در جمع خبرنگاران حاضر شده اطلاعی از ابتلای هوپ هیکس به این ویروس نداشته است. برخی از رسانه‌های آمریکا در روزهای گذشته گزارش داده‌اند کاخ سفید روز پنجشنبه از بیماری هیکس خبر داشته، اما در ابتدا تلاش کرده این مسئله را از عموم پنهان کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала