توهم بحران هویت جنسیتی در میان جوانان +ویدئو

CC0 / / دگرباش جنسی چهار رکورد جهانی را شکست + عکس
دگرباش جنسی چهار رکورد جهانی را شکست + عکس  - اسپوتنیک ایران
Telegram
آیا ترنس هستید یا فقط دچار توهمات یک ترنس گشته اید؟

به گزارش اسپوتنیک، اگر در اطرافیان خود کسی را می‌شناسید که در هویت و گرایشات جنسی خود دچار تردید است، به متخصص روانپزشک و متخصص اختلالات جنسی معرفی کنید تا مشخص شود قربانی توهمات است یا نیازمند کمک است چرا که به گفته سازمان بهداشت جهانی از هر صد هزار نفر 355 نفر ادعا می کنند که ترنس سکشوال هستند اما فقط 99 نفر ترنس واقعی شناخته می شوند.

View this post on Instagram

A post shared by تبیان؛ دستیار زندگی 😷 (@tebyan.online) on

ترنس سکشوال ها افرادی هستد که فکر می کنند که در جسمی اشتباه به دنیا آمدند و جنسیتشان با ویژگی های بیولوژیکشان همخوانی ندارد اما تمایل به رفتارهای جنس مقابل لزوما ترنس بودن را به دنبال ندارد. اغلب افرادی که توهم ترنس بودن دارند از مشکلات روحی، هورمونی یا جنسی رنج می برند و در واقع ترنس نیستند.
View this post on Instagram

A post shared by Shahin Samad poor شاهین صمدپور (@shahinsamadpoor) on

گفته شده است که در ایران از هر 100 هزار نفر 30 نفر ترنس وجود دارد که با توجه به جمعیت 80 میلیونی ایران چیزی در حدود  24 هزار نفر تخمین زده شده است.
عده ای از افراد تحت تاثیر رسانه یا فیلم ها و محصولات فرهنگی و بعلت اختلالات جنسی، خود را ترنس تصور می کنند که اشتباه است و باید به سکس تراپ برای درمان خود مراجعه کنند چرا که ترنس واقعی این توهم برای او مطرح نیست بلکه باور دارد که جنسیت دیگری دارد.
بسیاری از کاربران معتقدند که درصد ترنس های واقعی کم است و بقیه افراد بعلت کمبود توجه به این سمت روی می آورند چرا که نگاه ها به سمت افراد ترنس بسیار است.
عده ای دیگر از کاربران معتقدند که بعضی از افراد بعلت آسیب های روحی که به آنها وارد می شود و تربیت نادرست به سمت انصراف داوطلبانه از جنسیت خود روی می آورند و این افراد ترنس نیستند بلکه فقط از جنسیت خود خسته شده اند و در غرب بسیار مد شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала