فرمانده نیروی قدس: همچون سردار سلیمانی در کنار مقاومت فلسطین خواهیم ماند

© Photo / IRNAفرمانده نیروی قدس: همچون سردار سلیمانی در کنار مقاومت فلسطین خواهیم ماند
فرمانده نیروی قدس: همچون سردار سلیمانی در کنار مقاومت فلسطین خواهیم ماند - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی درگذشت دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در پی درگذشت رمضان عبدالله شلح، دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین، پیام تسلیتی صادر کرد.

توقف همکاری‌ تشکیلات خودگردان فلسطین با سازمان سیا - اسپوتنیک ایران
توقف همکاری‌ تشکیلات خودگردان فلسطین با سازمان سیا

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای زیاد النخاله دبیر کل محترم جنبش جهاد اسلامی

ضایعه فقدان دکتر رمضان عبدالله دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین که عمر مبارک خود را شجاعانه و فداکارانه در مسیر مجاهدت و پایمردی در عرصه مقاومت و آزادی فلسطین عزیز و قدس شریف صرف کرد را به جنابعالی، مجاهدین جنبش جهاد اسلامی فلسطین و ملت شریف و مقاوم فلسطین تسلیت عرض نموده و برای همسر فداکار و مکرمه، فرزندان و بستگان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

آن فقید عزیز با شجاعت و بصیرت در مقابل همه انحراف‌های ایجاد شده توسط دشمن ایستاد در مسیر مبارزه مانند چراغی روشن‌گر، راهنمای مجاهدین راستین بود.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات مخلصانه مرحوم رمضان عبدالله در عرصه جهاد و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی برای شما سلامتی و مزید توفیق مسئلت دارم و از همه همرزمان ایشان و نیروهای عزیز مقاومت جهاد اسلامی فلسطین می‌خواهم راه ایشان را تا رسیدن به هدف نهایی که آزادی فلسطین و قدس شریف است ادامه دهند.

ما نیز اطمینان می‌دهیم که همچون سردار بزرگوار شهید سلیمانی در کنار شما و همه نیروهای مجاهد باقی مانده و همواره در مسیر تقویت محور مقاومت گام برداریم.

از خداوند متعال مغفرت و رضوان الهی برای آن مرحوم مسئلت نموده و از حضرت حق تعالی عاجزانه خواستاریم تا روح ایشان را با ارواح طیبه صالحین و شهدایی که با برخوردای از رهبری ایشان خواب را از چشم دشمن غاصب ربودند محشور فرماید.

والسلام علیکم

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала