روایتی از ابتلای یک نماینده مجلس ایران به ویروس کرونا

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / روایتی از ابتلای یک نماینده مجلس ایران به ویروس کرونا
روایتی از ابتلای یک نماینده مجلس ایران به ویروس کرونا - اسپوتنیک ایران
Telegram
محمود صادقی به تشریح ابتلای خود به ویروس کرونا و خارج شدن از قرنطینه پس از بهبود پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس ایران که پیش از این در توئیتی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داده بود، به تشریح ابتلای خود به ویروس کرونا، بهبودی کامل و خارج شدن از قرنطینه پرداخت.

نماینده مجلس ایران: متهم ردیف اول در ورود کرونا سازمان هواپیمایی است - اسپوتنیک ایران
نماینده مجلس ایران: متهم ردیف اول در ورود کرونا سازمان هواپیمایی است

صادقی اظهار داشت: ۳۰ بهمن ماه یعنی دو روز قبل از انتخابات مجلس علائم رایج بیماری کرونا یعنی تب، لرز و سرفه را داشتم که این وضعیت تا ۴ اسفند ادامه پیدا کرد؛ تا جایی که مجبور به مراجعه به بیمارستان با تب ۳۸.۵ درجه شدم. آن موقع سی تی اسکن گرفتم اما گفتند که مبتلا به کرونا نشدم. فردای آن روز از بیمارستان با من تماس گرفته و گفتند که طبق سی تی اسکن ریه‌ها درگیر شده لذا توصیه کردند که در خانه بمانم. تلفنی نسخه‌ای از تعدادی از داروها را تجویز کرده و توصیه‌هایی را کردند.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: توصیه پزشک مصرف مداوم آب و چای داغ، سوپ و مایعات و مصرف ویتامین D و ویتامین C، مسکن و یک نوع قرص بود که قبلا برای مداوای بیماری سارس استفاده می‌شد. استفاده از محلول ضدعفونی کننده و دوری از اعضای خانواده هم توصیه‌های دیگر پزشک بود.

وی افزود: در این مدت تب بنده تدریجا کاهش پیدا کرد. همان زمان دو جلسه مجلس برگزار شد که بنده حضور نداشتم اما اعلام شد که به مجلس برای دادن تست برویم. مجبور به حضور در مجلس شده و تست دادم اما بعد از یک هفته اعلام کردند که قابل تشخیص نیست و دوباره باید تست دهم که آن زمان هم کیت تشخیص تمام شده بود؛ کما اینکه اصراری به دادن آزمایش هم نداشتم. به هر حال بعد از گذشت ۱۰ روز مجددا در بیمارستان آزمایش دادم که اعلام کردند جواب منفی است و قرنطینه تمام شد. خوشبختانه اکنون حالم بهتر است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала