مسدود شدن بخش ارسال پیام در فیسبوک نتانیاهو

© Sputnik / Sergey Guneev /  مراجعه به بانک تصاویر مسدود شدن بخش ارسال پیام نتانیاهو در فیسبوک به علت
مسدود شدن بخش ارسال پیام نتانیاهو در فیسبوک به علت  - اسپوتنیک ایران
Telegram
فیسبوک بخش ارسال پیام صفحه فیسبوک نخست وزیر اسرائیل را به دلیل پیام تبعیض‌آمیزش علیه شهروندان عرب، بمدت 24 ساعت مسدود کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیراسرائیل در مطلبی که در صفحه شخصی خود در فیسبوک منتشر کرد دنبال کنندگان خود را علیه شهروندان عرب به ویژه ایمن عوده، نماینده عرب کنست (پارلمان اسرائیل) تحریک کرد و نوشت: نباید اجازه دهیم در هفته آینده دولتی چپ‌گرا و خطرناک تشکیل شود، با لاپید و عوده، گانتس و لیبرمن کابینه چپ‌گرایی سکولار و ضعیف خواهیم داشت که متکی بر اعرابی خواهد بود که به دنبال نابودی همه ما هستند، این کابینه می‌تواند به ایران اجازه دستیابی به بمب هسته‌ای را برای نابودی همه ما بدهد.

در این راستا ایمن عوده، رئیس لیست مشترک فورا به مسئولان شرکت فیسبوک پیام داده، از آن‌ها خواست این مطالب تحریک‌آمیز را حذف کرده و نتانیاهو را جریمه کنند.

بر اساس درخواست عوده، شرکت فیسبوک اعلام کرد امکان ارسال پیام‌های شخصی در حساب کاربری نخست وزیر اسرائیل را به دلیل نقض قوانین برداشته است.

کمپین انتخاباتی نتانیاهو تلاش می‌کند او را از بحران انتشار این مطلب که موجی از انتقادات را به دنبال داشت، دور کند. در همین راستا این کمپین اعلام کرد که مطلب یاد شده توسط یک کارمند و بدون اطلاع نتانیاهو منتشر شده و به محض اطلاع نتانیاهو این مطلب از حساب کاربری او حذف شده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала