صادقی: عربستان و اسرائیل مانع حمله آمریکا به ایران شدند

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / صادقی: عربستان و اسرائیل مانع حمله آمریکا به ایران شدند
صادقی: عربستان و اسرائیل مانع حمله آمریکا به ایران شدند - اسپوتنیک ایران
Telegram
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ایران، توافق با شیطان را منطقی ندانست و گفت شیطان و استکبار در همان جلسه ای که با آنها توافق می کنید، خیانت می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ایران گفت: در روزهای مذاکره برجام بازار دلار نوسان داشت ولی در روزی که سپاه پهپاد آمریکا را سرنگون می کند دلار کاهش قیمت دارد. زدن پهپاد کار خدا بود و ما ابزار بودیم زیرا این موشک در آزمایش چند ماه گذشته خود بُرد 3500 پا را توانست به دست آورد در حالی که پهپاد آمریکایی در ارتفاع 5500 پایی در حال پرواز بود.

ظریف: آمریکا در موقعیتی نیست که بر روی موضوع موشکی ایران پافشاری کنند - اسپوتنیک ایران
ظریف خطاب به عربستان : اگر فکر می کنید من ماله کش هستم با سردار سلیمانی صحبت کنید!

وی افزود: همچنین در آن محدوده 20 هواپیمای دیگر نیز در حال پرواز بودند و شخصی که شلیک را انجام داد می گفت حدود دو ساعت در حال رصد بودم و در موقعیت مناسب فقط سه دقیقه فرصت شلیک داشتم. این در حالی است که پهپاد ایرانی سه ساعت و 40 دقیقه بر فراز ناو آمریکا در حال پرواز بود و آنها جرات زدن آن را نداشتند و به سلامت در قشم به زمین نشست.

نماینده ولی فقیه در سپاه ایران ادامه داد: آمریکا به عنوان سمبل قدرت در میان بعضی از کشورهاست اما وقتی رئیس جمهوری آمریکا در مقابل رسانه ها می گوید پهپاد ایرانی را زده اند به دلیل اینکه سندی ندارد مورد تمسخر قرار می گیرد.

صادقی گفت: اگر ما توان موشکی نداشتیم اسرائیل و آمریکا در پی حمله به ایران بودند و بعد از ساقط کردن پهپاد، آمریکا قصد داشت به نقاطی از ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان به آمریکا اعلام کردند که ایران به دنبال فرصتی است تا نقاط راهبردی ما را بزند و اگر این اتفاق بیفتد نابودی ما حتمی است.

وی افزود: آمریکا به صراحت بیش از 10 بار اعلام کرده است پیشرفت انقلاب اسلامی به معنی مرگ تدریجی ماست و خودش را از سال 57 تا کنون با ما مقایسه می کند و آن چیزی که می بیند جان گرفتن آهسته ایران است و پیش بینی امام در حال محقق شدن است که می گفت ما سنگر های کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح می کنیم و آن سنگر قلب ها و افکار ملّت هاست.

عبدالله حاجی صادقی در پایان گفت: دشمنان جبهه ای با چهار ویژگی شامل عظمت، وسعت، نامتجانس بودن همراه با قدرت رسانه ای و تبلیغاتی بالا ایجاد کرده اند و ما طبق گفته رهبر انقلاب باید در برابر دشمن نامتجانس جبهه ای دارای تنوع ایجاد کنیم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала