صف خرید گوشت در زیر بارش باران + عکس

© Photo / IRNAصف خرید گوشت در زیر بارش باران + عکس
صف خرید گوشت در زیر بارش باران + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
توقف توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری در میادین میوه‌وتره‌بار ایران منجر به ایجاد صف های طولانی در سایر مراکز توزیع گوشت شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، با گذشت ماه‌ها از نابسامانی در بازار گوشت و مرغ و تداوم گرانی و گرانفروشی این کالای اساسی در ایران، همچنان شاهد صف‌های طولانی مردم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای تهیه گوشت ارزان هستیم.

چند روز تعطیلی پیاپی و بارش شدید باران، این تصور را القا می‌کرد که تاحدودی از شدت تراکم صف‌های خرید گوشت و مرغ کاسته شود اما گرانی گوشت از یک‌ سو و توقف توزیع گوشت در میادین میوه‌وتره‌بار از سوی دیگر باعث شد، مراکزی که همچنان اقدام به توزیع گوشت می‌کنند با تعداد انبوهی از شهروندان روبه‌رو هستند.

با وجود سرمای هوا و بارش شدید باران، تعداد زیادی از شهروندان پیش از ساعت 5 صبح به این مرکز خرید آمده بودند و از وضعیت نابسامان توزیع و گرانی و عدم نظارت بر قیمت گوشت از سوی دولت به شدت گلایه‌مند بودند.

در حالی که حمید ورناصری مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام ایران، روز 21 اسفند سال گذشته گفته بود به قدری گوشت و مرغ وارد می‌کنیم که قیمت‌ این دو کالا ارزان شود که در حال حاضر نه‌تنها با ثبات و ارزانی قیمت گوشت و مرغ روبه‌رو نیستیم بلکه قیمت مرغ در روزهای گذشته در سایه بی‌توجهی نهادهای نظارتی به مرز 20 هزار تومان و گوشت قرمز به حدود 150 هزار تومان هم رسیده است و مردم برای خرید گوشت چرخ‌کرده نیز تاحدود 120 هزار تومان برای هر کیلو مجبور به پرداخت پول هستند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала