کی روش به حواشی اخیر واکنش نشان داد

© Sputnik / Максим Богодвид /  مراجعه به بانک تصاویر کی روش به حواشی اخیر واکنش نشان داد
کی روش به حواشی اخیر واکنش نشان داد - اسپوتنیک ایران
Telegram
سرمربی تیم ملی ایران با انتشار پیامی در اینستاگرام به حواشی پیش آمده در چند روز گذشته واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران پس از حواشی که طی چند روز گذشته بعد از سخنان او در ایران به راه افتاده با انتشاری پیامی در اینستاگرام واکنش نشان داد.

کی روش در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، با گذاشتن حرف‌هایی در دهان من و نسبت دادن کار‌هایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده ام.

این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها می‌توانم مسئولیت کامل را برای صحبت‌ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه‌ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است. ولی هیچ شخص و یا هیچ چیزی نمی‌تواند احترام و تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

آینده برای من زمان حالِ من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی‌های خود را عملی کنم، با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام میدهند و بازیکنانم که عاشق آن‌ها هستم و آن‌ها را تحسین میکنم؛ و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آن‌ها احترام خاصی قائل بوده ام و به آن‌ها افتخار میکنم.

کارلوس کی روش در آخرین گفتگوی خود با خبرنگاران به انتقاد از وزیر ورزش ایران پرداخت و بار دیگر به تیم فوتبال پرسپولیس و برانکو ایوانکویچ با جملاتی حمله کرد. وی همچنین سخنانی در مورد مردم ایران به زبان آورد که با ناراحتی و واکنش های شدید همراه شد. همچنین گفته می شود که سخنان او در مورد مردم ایران به درستی ترجمه و انتقال داده نشده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала