دفاع تمام قد وزیر صنعت ایران از داماد روحانی

© Sputnik / Alexei Nikolskiyدفاع تمام قد وزیر صنعت ایران از داماد روحانی
دفاع تمام قد وزیر صنعت ایران از داماد روحانی - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر صنعت ایران طی سخنانی به دفاع از انتصاب داماد رئیس جمهور ایران به عنوان معاون خود پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، پس از انتصاب "کامبیز مهدی زاده" داماد رئیس جمهور ایران به عنوان معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان زمین شناسی این کشور حاشیه های فراوانی به همراه داشت،. در این بین وزیر صنعت بیش از همه در تیررس این انتصاب قرار گرفت و خیلی ها این انتصاب را به قولی در راستای نزدیک تر شدن وزیر به روحانی قلمداد کردند، انتقادات تا جایی بالا گرفت که خبر آمد حسن روحانی شخصا دستور عزل دامادش را داده، اما در نهایت امروز خبر انتصاب و البته ماندنی شدن داماد رئیس جمهور تایید شد و به عبارتی آن خبر عزل غیر واقعی بوده.

اما امروز رضا رحمانی وزیر صنعت ایران در گفت‌وگو با خانه ملت ضمن تایید خبر انتصاب داماد رییس جمهور ایران به عنوان معاون خود گفت: انتصاب وی به سمت معاونت وزیر اصلا ربطی به داماد رییس جمهور بودن یا نبودن این فرد ندارد.

رحمانی افزود: داماد رئیس جمهور یک نیروی جوان و نخبه است. وی درباره سابقه اجرایی داماد رییس جمهور گفت: وی در حوزه معاونت فناوری رییس جمهور سِمَت داشته و رییس ستاد توسعه‌ای بوده است و از آنجا به وزارت صمت آمده است؛ ضمن آنکه لیسانس زمین شناسی دارد، فوق لیسانس او مرتبط است و دکترای زمین شناسی هم دارد.

رحمانی بیان کرد: آنها که درباره این انتصاب تردید داشتند، وقتی سوابق او را دیدند به ما تبریک گفتند؛ قطعا اگر هر کسی سوابق او را ببیند، آن را تایید می‌کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: بدون تردید این فرد از نظر شایستگی‌ها، صلاحیت‌های فردی، کارآمدی، مدارک تحصیلی و انگیزه روزمه‌ای قوی دارد و هیچ بحث دیگری جز این محورها در میان نبوده است. وی تاکید کرد: این فرد فارغ از اینکه داماد رییس جمهور روحانی باشد یا نباشد انتخاب شده است.

وی در پایان تاکید کرد که نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست و البته فاکتوری برای انتصاب او نیز نبوده است.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала