پاسخ اینستاگرامی سردار سلیمانی به دونالد ترامپ + عکس

© AP Photo / Office of the Iranian Supreme Leaderپاسخ اینستاگرامی سردار سلیمانی به ترامپ + عکس
پاسخ اینستاگرامی سردار سلیمانی به ترامپ + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
سردار قاسم سلیمانی با انتشاری تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاکرام به توئیت روز گذشته رئیس جمهور آمریکا پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران با انتشار تصویری در اینستاگرام در پاسخ به توئیت جنجالی روز گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نوشت: "قمار باز! من حریف تو هستم."

در شرح این تصویر آمده: شما برای ما خط و نشان می‌کشید؟ ایران را نمی‌خواهد، نیروهای مسلح ایران را نمی‌خواهد؛ من حریف شما هستم؛ نیروی قدس حریف شماست. بدانید هیچ شبی نیست که ما بخوابیم و به شما فکر نکنیم. به شما می‌گویم آقای ترامپ قمارباز! بدان در آنجایی که فکر نمی‌کنی، ما در نزدیک شما هستیم. در هر کجا که تصور نمیکنید ما در کنار شما هستیم. ما ملت شهادت هستیم، ما ملت امام حسین(علیه‌السلام)هستیم. بپرس ما حوادث سختی را پشت سر گذاشتیم. بیا! ما منتظریم؛ ما مرد این میدان برای شما هستیم. شما می‌دانید این جنگ یعنی نابودی همه امکانات شما، این جنگ را شما شروع می‌کنید اما پایانش را ما ترسیم می‌کنیم. بنابراین نباید به ملت ایران اهانت بکنید، نباید به رئیس جمهور ما اهانت بکنید، باید بدانید که چه می‌گویید. از پیشینیان خودتان بپرسید. از تجربه‌ی آنها بهره ببرید. یقینا در داخل آمریکا کسانی هستند و موسسات مطالعاتی فراوانی هستند که اینها را مطالعه می‌کنند، به او گوشزد می‌کنند و به او یادآوری می‌کنند. ۹۷/۵/۴

روز گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار تصویری براساس سریال معروف بازی تاج و تخت با اشاره به نزدیک شدن دور دوم تحریم های این کشور علیه ایران، نوشت: " تحریم ها نزدیک هستند".

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала