زندگی با زن ورزشکار و مدل پس از سوختگی صورت و بدن +عکس

© capture d'écran: YouTubeزندگی با زن ورزشکار و مدل پس از سوختگی صورت و بدن +عکس
زندگی با زن ورزشکار و مدل پس از سوختگی صورت و بدن +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
بانوی زیبای استرالیایی كه روح انسانی را به نمایش می گذارد.

به گزارش اسپوتنیک، در سپتامبر ٢٠١١ توریا پیت دونده دو ماراتن و مدلی بود که وارد یک مسابقه شد و برای همیشه زندگی خود را تغییر داد. او در یک آتش بزرگ در کیمبرلی استرالیا در طول مسابقه گرفتار شد و دچار سوختگی وحشتناکی شد، به طوریکه علاوه بر سوختگی ٦٥ درصدی بدنش چهار انگشت یک دست و شصت دست دیگرش را هم از دست داد.

او پس از نجات از مرگ اعتماد به نفس خود را به دلیل نقص در زیبایی اش از دست نداد و زندگی و مبارزه اش را با جهان به اشتراک گذاشت. او بر این باور است زنان زیادی وجود دارند که بسیار زیبا هستند اما اعتماد به نفس ندارند و این چیزی‌ست که شما را به اشتباه می‌اندازد. همه ما قدرتی درونی داریم اما به ندرت شانس این را می‌یابیم تا ارزش بالای خود را بیابیم. او می گوید این تصادف سبب شد که قدرت واقعی خودش را متوجه شود.

 

توریا از کسانی ست که عشق واقعی را تجربه می کند. دوست پسر وفادارش «مایكل هوسکین» در مراحل بهبودی اش در کنارش حضور داشته و برای زندگی و رسیدن به اهدافش به او امید می داده، در مصاحبه ای كه با آنها انجام شده بود مایکل گفته است: «من عاشق روح توریا شده ام. من با روح و شخصیت توریا ازدواج کرده ام و او تنها زنی خواهد بود که به تحقق رویاهای من ادامه خواهد داد.»

لازم به ذکر است که توریا همچنین كتابی با نام همه چیز برای زندگی نوشته است که توصیه‌ها و حالات انسانی که نمی‌خواهد اجازه بدهد تا زخم‌هایش او را تعریف کنند. او ثابت کرد با ذهنیت درست و پشتکار می توان به تمام اهداف خود رسید؛ چرا که می داند انسان فقط جسم نیست.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала