چه رفتارهای زنانه ای باعث جذب مردان می شود؟

© Depositphotos.com / Michaeljung / چه رفتارهای زنانه ای باعث جذب مردان می شود؟
چه رفتارهای زنانه ای باعث جذب مردان می شود؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
مردها نسبت به زنان بصری تر هستند و برای همین زنها برای جذب مردان به لباس و آرایش اهمیت میدهند. اما حقیقت چیز دیگریست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه ی برترین ها، عواملی که باعث جذابیت بیشتر زنان برای مردان می شود تنها در ظاهر نیست.
لبخند زدن:مطالعه‌ای که در داشنگاه بریتیش کلمبیا انجام شد نشان داد مردها بیشتر جذب زنهایی می‌شوند که بیشتر لبخند می‌زنند.مردها راحت تر به سمت زن هایی می روند که لبخند بر لبانشان است.
عصبانیت:به عقیده ی مردها وقتی زنی عصبانی می‌‌شود، جذاب است! شاید این عصبانیت به این معناست که یک زن قوی و با شخصیت است. مردها زنهایی را دوست دارند که شخصیت قدرتمند دارند و همیشه هر چیزی را نمی‌پذیرند.
سادگی و نداشتن آرایش: لباس رسمی و شیک پوشیدن، کفش‌های پاشنه بلند و آرایش داشتن برای زمان های خاص، خوب و برازنده است اما مردها بیشتر جذب زنانی می شوند که خودشان هستند! وقتی از خواب بیدار می‌‌شوید یا از حمام بیرون می‌آیید، مخصوصا وقتی که موهای‌تان آشفته است، در نظر مردتان جذاب‌ترید. اما یادتان باشد که مردها موهای نشسته و ژولیده را دوست ندارند!
عطر: بوی خوشایند، در نظر مردها بسیار جذاب است. مردها رایحه‌ی سبُک را ترجیح می‌دهند، بویی که بعد از دوش گرفتن دارید، مخصوصا موهای‌تان، در نظر مرد بسیار دوست داشتنی است.
زیبایی طبیعی:تحقیقات گویای آن است که مردها جذب زنهایی می‌شوند که آرایش ندارند یا آرایش خیلی کمی دارند. محققان 44 زن را انتخاب کردند و از آنها خواستند آرایش کنند، سپس از آنها عکس گرفتند، هم با آرایش و هم بدون آرایش. طبق این عکس‌ها، سه معیار در نظر گرفتند: 0 درصد آرایش، 50 درصد آرایش و 100 درصد آرایش. مردها یکی از این سه تصویر را برای هر گروه انتخاب کردند.عکسی که بیشتر برای من جذاب است، عکسی که بیشتر برای مردها جذاب است و عکسی که بیشتر برای زنها جذاب است. عکس‌هایی که کمترین آرایش را داشتند، به عنوان «جذاب‌ترین برای من» انتخاب شدند.

 

 


6. وقتی که شوخ طبع هستید


زنی که شوخ طبع‌ است در نظر مردها جذاب‌تر از زن زیباست. بررسی‌های انجام شده در دانشگاه پنسیلوانیا نشان داد افراد شوخ‌تر، جذاب‌ترند و احتمال اینکه همسر مناسبی پیدا کنند بیشتر است. دانشمندان با 250 دانشجو مصاحبه کردند که شامل زن و مرد می‌شدند و معلوم شد شوخ طبعی ویژگی مهمی است که افراد در رابطه به دنبال آن می‌‌گردند.


7. وقتی که تشابه ظاهری دارید


همیشه هم متضادها همدیگر را جذب نمی‌کنند. در تحقیقات انجام شده در دانشگاه ایلینویز، دانشمندان به افراد تصاویر افراد گوناگونی را نشان دادند و از آنها خواستند ویژگی‌هایی را که برای‌شان از همه جذاب‌تر است انتخاب کنند. این افراد بیشتر جذب کسانی شده بودند که به خودشان شباهت داشتند. گویی یک حس آشنا این میان تاثیر گذار بوده است.


8. وقتی که گرایش و نگرش خاص خودتان را دارید


مطالعه‌ای دریافت مردها زنانی را ترجیح می‌دهند که نگرش خاص خودشان را دارند. در این مطالعه از 115 نفر خواسته شد پروفایل‌هایی را بررسی کنند و سپس ارزیابی کنند این پروفایل‌ها تا چه حد برای‌شان جذاب هستند. عجیب بود که هم مردان و هم زنان افرادی را انتخاب کردند که نسبت به افرادی که خنثی بودند و هر چیزی را به راحتی قبول می‌کردند، شخصیت قوی‌تری داشتند و دارای نگرش خاص خودشان بودند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала