گازپروم به اپراتور ایتالیایی اعلام کرد که عرضه گاز را افزایش می دهد

© Sputnik / Grigoriy Sisoevگازپروم به اپراتور ایتالیایی اعلام کرد که عرضه گاز را افزایش می دهد
گازپروم به اپراتور ایتالیایی اعلام کرد که عرضه گاز را افزایش می دهد - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.07.2022
Telegram
گروه نفت و گاز ایتالیایی گزارش داد: گازپروم اعلام کرده که روز پنجشنبه عرضه گاز را از ۲۱ به ۳۶ میلیون متر مکعب افزایش خواهد داد.
به گزارش اسپوتنیک، این شرکت ایتالیایی در بیانیه ای اعلام کرد گازپروم روسیه پس از ازسرگیری عرضه گاز از طریق نورد استریم، به گروه نفت و گاز ایتالیایی انی اعلام کرد که از روز پنجشنبه عرضه گاز را از ۲۱ میلیون متر مکعب به ۳۶ میلیون متر مکعب افزایش خواهد داد.
گازپروم اعلام کرد که امروز حدود ۳۶ میلیون متر مکعب گاز تحویل خواهد داد، در حالی که در روزهای اخیر حدود ۲۱ میلیون متر مکعب در روز تحویل داده شده است.در این بیانیه آمده است که انی در صورت تغییرات قابل توجه در حجم تحویل، اطلاعات به روز شده ای را ارائه خواهد کرد که توسط گازپروم گزارش خواهد شد.
در ۱۱ ژوئیه، انی گزارش داد که گازپروم به آن اطلاع داده است که حجم گاز روزانه را ۱۱ میلیون متر مکعب از ۳۲ میلیون به ۲۱ میلیون متر مکعب کاهش می دهد.
نورد استریم، مسیر اصلی تامین گاز گازپروم به اروپا، پس از تعمیرات برنامه ریزی شده از ۱۱ تا ۲۱ ژوئیه فعالیت خود را از سر گرفته است. بر اساس داده های اپراتور - Nord Stream AG، پمپاژ پس از از سرگیری در حدود ۴۰ درصد ظرفیت باقی خواهد ماند که از اواسط ژوئن در آن بوده است.
طرف روسی بارها تاکید کرده است که محدودیت عرضه تنها به دلیل تحریم هاست که باعث ایجاد مشکل در تعمیر واحدهای پمپ بنزین زیمنس شده است. بنابراین، کانادا تنها در ۱۰ ژوئیه مجوز خروج یکی از آنها را از کشور اعلام کرد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала