پرداخت سهام سود عدالت جاماندگان تا پایان اردیبهشت

CC BY 4.0 / IRNA / سهام عدالت
سهام عدالت - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.05.2022
Telegram
معاون وزیر اقتصاد ایران اطلاع داد برای افرادی که سود سهام عدالت سال قبل را دریافت نکرده اند، تا پایان اردیبهشت این سود واریز خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، ذبیح‌الله سلمانی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مستحضر باشید که سود سهام عدالت تا پایان اسفندماه 1400 قطعاً پرداخت شده و مقرر شده برای بقیه هم تا عید فطر پرداخت شود. با این حال اگر این موضوع انجام نشد، این سود قطعاً تا پایان اردیبهشت‌ماه پرداخت می‌شود.
سلمانی ادامه داد: این سودها باعث شده که تولیدکننده در ادامه مسیر تولید مشکل پیدا کند و بعضی از تولیدکنندگان می‌گفتند که کارخانجات ما تعطیل شده و یا نیمه‌تعطیل است. در این حوزه برخی از آنها به تصمیم‌های هیئت مدیره بانک‌ها در سطح کشور نیاز دارند که دستورهای لازم را صادر کرده و آنها را ارجاع دادیم تا از طریق مدیرعامل بانک عامل مشکلشان رفع شود.
سلمانی با بیان اینکه بازنگری در مالیات‌های قطعی‌شده را از هفته گذشته به استان‌ها تفویض کردیم، افزود: بنابراین برای افراد حقوقی که کارخانه و شرکت دارند، ‌مدیران مالیاتی و هیئت‌های مستشاری ما در استان‌ها این اختیار را دارند که برای مالیات‌های تا سقف یک میلیارد تومان تصمیم بگیرند و به همین خاطر این اشخاص نباید دیگر به سازمان امور مالیاتی کشور در تهران مراجعه کنند.
وی خاطر نشان کرد: همچنین برای اشخاص حقیقی که کسب‌وکارهای خرد دارند و به به مالیات‌های قطعی‌شده اعتراض دارند، مدیران استانی می‌توانند تا سقف 100 میلیون تومان تصمیم‌گیری کند و این اشخاص هم لازم نیست به ستاد ما در تهران مراجعه داشته باشند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала