وزیر دفاع ایران: خودروهای جنگی تولید داخل تحویل نیروهای مسلح می‌شود

CC BY 4.0 / IRNA / محمدرضا قرایی آشتیانی
 محمدرضا قرایی آشتیانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.04.2022
Telegram
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران با اشاره به اقدامات وزارتخانه متبوعش درباره خودروسازی و قطعه‌سازی، گفت: تولیدات مختلفی در حوزه خودروهای جنگی داریم که اکنون در حال تحویل به نیروهای مسلح است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خانه ملت، محمدرضا قرایی آشتیانی درباره برنامه وزارت دفاع برای خودروسازی، گفت: وزارت دفاع به حوزه قطعه‌سازی و مباحث گلوگاهی در صنعت به ویژه صنعت خودروسازی ورود کرده و کمک‌هایی در این حوزه‌ها انجام داده است و این اقدامات استمرار دارد.
وی با بیان اینکه اقدام وزارت دفاع براساس نیازمندی‌هایی است که در بخش‌های مختلف به این وزارتخانه ارجاع می‌شود، در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادی با خودروسازان در این زمینه منعقد شده، توضیح داد: بله؛ براساس قراردادها در حال فعالیت هستیم؛ برخی قطعات موردنیاز این مجموعه‌ها نقش گلوگاهی دارند یا باید از خارج از کشور تامین شود که البته وزارت دفاع در حال تولید این قطعات است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران درباره اقدامات انجام گرفته برای تولید خودروهای جنگی، ادامه داد: تولیدات مختلفی در حوزه خودروهای جنگی وجود دارد که در حال تحویل این خودروها به نیروهای مسلح هستیم.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала