کارهایی که فرصت‌های زندگی را از شما می‌گیرند +ویدئو، عکس

© Flickr / Chris PotterEchec ou succès
Echec ou succès - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.03.2022
Telegram
برخی از اقدامات و سرگرمی‌ها وقت شما را تلف می‌کند.
به گزارش اسپوتنیک، در زندگی همه ما فرصت‌هایی ایجاد می‌شود که ما با ناآگاهی خودمان این فرصت‌ها را از بین می‌بریم. شاید در لحظه‌ای که اتفاقی برای شما می‌افتد، آن را به چشم یک فرصت نبینید و بعدا متوجه اشتباه خودتان شوید. فرد موفق فرصت‌ها را غنیمت می‌شمارد و سعی می‌کند زودتر از بقیه فرصت پیش آمده را برای خود کند.
کارهایی همچون کمال‌گرایی، فکر و خیال زیاد، تردید و تعلل، بحث با آدم‌های نادان، نداشتن هدف، بی‌برنامگی، چت کردن طولانی در گروه‌ها، وقت گذرانی در فضای مجازی، اعتیاد به گیم، انجام کارهایی که به آن علاقه ندارید سبب می‌شوند وقت شما اتلاف شود و خلاقیت‌تان نابود شود.
افراد موفق به آن دلیل به موفقیت رسیده‌اند که در کار خود اما و اگر نمی‌آورند. پس اگر شما نیز به دنبال موفقیت هستید باید موانع ذهنی خود را از بین برده و هر فرصتی که می‌توانید را برای خود کنید. برای انتخاب هدف و گام نهادن در مسیر آن باید از فراز و نشیب‌های فراوانی گذشت و احتمال وقوع بسیاری از حوادث و اتفاقات را نیز داد.
بنابراین موفقیت، حاصل تلاش و کوشش است و باید به این نکته توجه کرد که حفظ موفقیت نیز، تلاش و کوشش بیشتری را می‌طلبد و نبایدآن را فراموش کرد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала