جنجالی شدن نام استقلال بر روی تابلو قرمز رنگ یک مغازه لبنیاتی +عکس

© Sputnik / Soheil Ghanbarzadehفروشنده مغازه ای در تهران
فروشنده مغازه ای در تهران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.03.2022
Telegram
نام "لبنیات استقلال" بر سر در تابلو یک مغازه قرمز رنگ سوژه داغ کاربران در توئیتر و فضای مجازی شد.
به گزارش اسپوتنیک، تصویری از تابلوی قرمز رنگ سر در یک مغازه لبنیاتی که ظاهرا کاربران آن را از توئیتر در فضای مجازی قرار دانند منتشر شده است که صاحب مغازه روی تابلو نام "لبنیات استقلال" را نوشته است و نام "استقلال" بر روی تابلو با رنگ قرمز در میان کاربران جنجال برانگیز شده است. به نظر می‌رسد در انتخاب اسم این مغازه لبنیاتی اشخاصی حضور داشتند که عده‌ای از آن‌ها طرفدار تیم استقلال و عده‌ای دیگر نیز طرفدار تیم پرسپولیس بودند. صاحب مغازه نیز برای رعایت و برقراری مساوات رنگ تابلو را قرمز و نام آن را "استقلال" انتخاب کرده است.
بسیاری از کاربران نیز عقیده دارند این تابلو بر سر در این مغازه جلب توجه می‌کند و بیننده را به فکر فرو می‌برد و تعدادی دیگر از آن‌ها در تأییدیه نظرات ارائه شده عنوان می‌کنند بله درست است این یک شگرد تبلیغاتی‌ست که مغازه‌دار از طریق آن مشتری را جذب می‌کند. بعضی گمان می‌کنند صاحب مغازه عاشق فرزندانش بوده و به خاطر این‌که آن‌ها با هم به تضاد نخورند رنگ تابلو را قرمز و نامش را "استقلال" انتخاب کرده است. جمعی از کاربران نیز می‌گویند آن‌ها چنین لبنیاتی در جاده چالوس دیده‌اند اما از آن عکسی ندارند.
افرادی نیز با کوری خوانی و گرفتن ایراد به این تابلو واکنش نشان دادند. یکی از آن‌ها گفته است که نوشتن کلمه استقلال رنگ قرمز را خراب کرده است و کاربر دیگری وجود نام "استقلال" را در کنار واژه "لبنیات" مسخره کرده است که در مقابل یکی از هواداران استقلال ضمن این‌ که قرمز را رنگ پرخاش و دعوا عنوان کرده است نوشتن کلمه "استقلال" را بر روی رنگ قرمز در شأن‌ استقلالی‌ها ندانسته است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала