تمدن های دروغین

© Photo / Public domain / Bacon, G.W. تمدن های دروغین
تمدن های دروغین - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.03.2022
Telegram
اگر نگاهی گذرا به تاریخ بیاندازید مشاهده می کنید که موجودیت برخی کشورهای غربی که امروزه مدعی تمدن می باشند کلا به کمتر از ده قرن بر می گردد. بعضی ها یشان که کمتر از سه چهار قرن.
اسپوتنیک - منظور از زمانی که در آنها حکومت و یا دولت تشکیل شد.
البته در دوره هایی از تاریخ طبق برخی اسناد و مدارک باستان شناسان برخی شبه انسان و یا انسان های وحشی و غیر متمدن در این سرزمین ها می زیستند.
حال البته برخی باستان شناسان با نظریه پردازان روانشناسانی مانند چارلز داوین با هم بحث دارند که کلا آیا آدم در آن مناطق زندگی می کرده یا اینکه حیوانات شبه انسانی بودند که بعدها تکامل یافتند و ظاهری انسانی پیدا کردند اما باطنشان همان حیوانی مانده است.
در دوره های قبل تر از چند قرن انگشت شمار پیش کلا تمدن بشریت محصور به مناطق محدودی از جهان بود که امروزه از همان تمدن بشری باستانی تمدن هایی مانند تمدن چین و پارس (ایران) و هند و یونان و روم باستان باقی مانده و در مواردی برخی نیز از تمدن سرخ پوستان مایا و یا اینکا و... هم به عنوان تمدن های کهن یاد می کنند.
پیش بینی کشور اروپایی در برخورد تمدن های مسیحی و اسلامی - اسپوتنیک ایران, 1920, 14.12.2021
پیش بینی کشور اروپایی در برخورد تمدن های مسیحی و اسلامی
اما در هیچ کدام از این تمدن های بشری و یا انسانی و یا تمدن هایی که برای پیشرفت و بقای بشریت چیزی برای گفتن دارند صحبتی از تمدن اروپای غربی و یا آمریکا نشده و در همه کتب تاریخی ساکنان اروپای غربی را عموما وحشی های انسان نما تشکیل می دادند.
وحشی هایی که خوی خونخواری آنها بر شرایط بشری غلبه داشت و چون قرن ها با شرایط سخت و طبیعت وحشی سر کار داشتند و بسیار از تمدن بشری فاصله داشتند هیچ وقت نتوانستند پیشرفت انسانی را درک کنند.
کم کم اینها به مرز تمدن بشری نزدیک شدند و متوجه شدند که چیز دیگری غیر از فضای وحشی که در آن زندگی می کنند وجود دارد و با حمله به اماکنی که انسان های متمدن در آن زندگی می کردند و غارت ما یملک آنها می توانند راحت تر به خورد و خوراک و پوشاک برسند.
با توجه به اینکه در تمدن های دیگر انسان ها تلاش کرده بودند از فضای جنگ و کشت و کشتار بیرون بیایند و به سمت تعامل انسانی بر اساس تمدن ها بروند خوب بدیهی بود آنهایی که وحشی تر بودند در جنگ ها موفق تر شوند.
وقتی که وحشی ها با تمدن ها برخورد کردند متوجه شدند برای اینکه بتوانند بر انسان های متمدن چیره شوند و آنها را استعمار کنند تا اموال و ارزاق آنها را غارت کنند، باید این تمدن ها را از بین ببرند و به همین ترتیب سیاست نابودی تمدن های دیگر را پیشه خود کردند و به هر وسیله ای شده شروع کردند دیگر تمدن ها را نابود کردن.
ضرورت اتحاد کشورهای وارث تمدن ایرانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 03.10.2021
گزارش و تحلیل
ضرورت اتحاد کشورهای وارث تمدن ایرانی
آنها همچنین از فرصت استعمار دیگران بهره بردند و علاوه بر به برده کشیدن دیگر ملت های متمدن هر آنچه اموال و ارزاق آنها پیدا می کردند را به سرقت بردند.
بر کسی پوشیده نیست که حتی علوم و فناوری ای که امروزه برخی کشورهای غربی به آن می بالند هم نتیجه سرقت علوم و فناوری های شرق می باشد.
با توجه به اینکه مردمان شرق انسان های متمدن بودند، و انسانیت برای آنها در اولویت بود و نه کسب ثروت و مال اندوزی، آنها هیچ وقت به دنبال انحصار طلبی علم نبودند بلکه به دنبال گسترش و مشارکت علم بودند و به همین دلیل هیچ وقت غربی ها برای آموزش دیدن زیر دست علمای شرقی مشکل نداشتند اما بعد ها این علوم را در احتکار خود قرار دادند.
اتفاقی که تاریخ بشریت را به کلی دگرگون کرد این بود که قومی وحشی به نام قوم مغول حدود ۹۰۰ سال پیش در انتهای شمال شرق آسیا ظهور کردند و با حمله به سمت جنوب و غرب بسیاری از تمدن های بشری را نابود کردند و کاری کردند که بسیاری از مردم و مخصوصا دانشمندان به سمت غرب کوچ کنند و طبیعتا اینها با خود علوم و فناوری را به غرب بردند.
بخش‌هایی از این علوم و فناوری هم در دوران جنگ های موسوم به جنگ های صلیبی از شرق سرقت شد و به اروپا رفت.
نابودی اتحادیه اروپا هدف آمریکایی هاست  - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.01.2022
نابودی اتحادیه اروپا هدف آمریکایی هاست
بر کسی پوشیده نیست، در دوران معروف به قرون وسطا اروپایی ها در نهایت جهل به سر می بردند در حالی که اهالی مناطق شرق و حتی آفریقا در نهایت والایی فرهنگی و تمدنی به سر می بردند و آنهایی که بعدها از اروپا به آمریکا سفر کردند و آمریکای امروزی را تشکیل دادند عموما قاذوره های جامعه اروپایی بودند که یا به دلیل تبعید به آمریکا و یا استرالیا ارسال می شدند و یا اینکه چون در اروپا و یا جاهای دیگر جهان جزو پایین ترین اقشار جامعه به حساب می آمدند به دنیایی که خودشان نام آن را وحش غربی می گذاشتند می رفتند تا بلکه با دیگر وحشی هایی که آنجا زندگی می کردند بتوانند یک زندگی تشکیل دهند و با غصب سرزمین سرخ پوستان و نابودی تمدن آنها بتوانند برای خود آنجا زندگی ای تشکیل دهند.
عملا می‌توان گفت بخش بزرگی از آمریکایی های اصیل امروزی هم نسل همان ها می باشند. با اصل و نسب دار ها و متمدن هایشان فقط همان هایی هستند که به دلایل مختلف طی قرن اخیر مجبور شدند از شرق به غرب مهاجرت کنند.
حال برخی ممکن است سوال کنند که چرا به این مطالب که همه به آن واقف هستند اشاره می کنم.
در گیر و دار اتفاقات اوکراین که مسبب اصلی آن همان آمریکایی ها هستند، برخی گزارشگران گزارش هایی از مهاجرانی منتشر کردند که از منطقه خاورمیانه به سمت اروپا فرار کرده اند و در اوکراین مستقر شده اند و خوب تلاش داشتند همراه با دیگر پناهندگان به دیگر کشورهای همجوار اوکراین بروند.
Музыкант играет на пианино на рождественской ярмарке в Кельне   - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.02.2022
تمجید موزیسین ایتالیایی از فرهنگ مردم ایران +ویدئو، عکس
دم مرز نیروهای کشورهای اروپایی که به گفته همان گزارشگران "نسبتا متمدن" هستند، جلوی پناهندگان را می گیرند و فقط به شهروندان اوکراینی اجازه عبور می دهند و به بقیه اجازه عبور نمی دهند.
توجیه آنها هم ظاهرا این است که فقط به آنهایی که "نسبتا متمدن" هستند اجازه عبور می دهند و طبیعتا به نظرشان پناهندگانی که از دیگر کشورها در آنجا حضور دارند انسان های متمدن به حساب نمی آیند که حق عبور داشته باشند.
بد نیست آنهایی که امروزه برای دفاع از اینها سینه سپر می کنند و کاسه داغ تر از آش شده اند توجه داشته باشند که دیدگاه آنها نسبت به اینها چیست.
همچنین بد نیست به آن گزارشگر و خبرنگار گوشزد شود که خواستگاه تمدن تاریخ بشریت شرق است و اگر وحشی های غربی این جاها را نابود نکرده بودند عمرا کسی به فکر می افتاد که برود در غرب وحشی زندگی کند.
همچنین آنها متوجه شوند چرا ملت های کشورهای جهان امروزه از برخورد روسیه با ناتو خرسند هستند.
ملت ها از کشت و کشتار خوششان نمی آید، ملت‌ها مشکلی با مردم اوکراین ندارند، اما ملت ها از دیدگاه غرب (که امروزه در ناتو محصور شده نسبت) به دیگر ملت‌ها متنفر هستند و همین تنفر منجر به آن شده و می شود که هر کس اقدامی بر علیه ناتو انجام دهد محبوبیت پیدا کند.
به باور پوتین، درگیری داغ جهانی به مرگ تمدن منجر خواهد شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.01.2021
به باور پوتین، درگیری داغ جهانی به مرگ تمدن منجر خواهد شد
برخی دیروز درباره مقاله ای که بنده نوشته بودم سوال های زیادی برایم فرستادند و سوال می کردند کدام ملت ها؟
خوب اگر سرشان را از سوراخ تبلیغات غربی خارج کنند متوجه می شوند که امروزه از ملت ها در شرق آسیا گرفته و چین و هند و پاکستان تا خاورمیانه و آفریقا و آمریکای لاتین همه از اقدامات روسیه بر علیه ناتو حمایت می کنند وتایید می کنند که روسیه حق دارد در مقابل هژمونی آمریکا که موجودیت آن را تهدید می کند بایستد.
اینهایی که درباره شان صحبت می کنیم بیش از سه چهارم جمعیت جهان را تشکیل می دهند.
این چه منطقی است، که برخی حتی حاضر نیستند به آن فکر کنند، که آمریکا و ناتو حق دارند برای حفظ منافع خود از چند هزار کیلومتر آنطرف تر بیایند و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و شرق آسیا و آمریکای لاتین و ... را به خاک و خون بکشند اما روسیه حق ندارد اعمال توافقی سی ساله که بر مبنای آن اوکراین باید منطقه ای حایل و بی طرف میان ناتو و روسیه باشد را مطالبه کند و برای حفظ منافع ملی خود قدم بردارد.
بشار جعفری، معاون وزیر خارجه سوریه - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.03.2022
مسلح کردن نازی‌ها برای مقابله با روسیه
یعنی باید بنشیند و منتظر بماند که موشک های اتمی با فاصله چهار دقیقه ای پایتخت روسیه مستقر شود و بعد اعتراض کند؟
متاسفانه ما در ایران تعداد زیادی را داریم که غرب زده هستند و به قول ضرب المثل فرانسوی از شاه هم سلطنت طلب تر می باشند چون توسط رسانه های غربی مسخ شده اند و حتی حاضر نیستند به فکر منافع ملی خود باشند، البته برخی حتی حاضر نیستند به خود زحمت دهند فکر کنند.
اما در دیگر کشورهای جهان اینگونه نیست و بسیاری ملت ها به فکر منافع ملی و جمعی خودشان می باشند و چون بنده با بسیاری از کارشناسان و روزنامه نگاران در دیگر کشورهای منطقه در تماس هستم این را از گفته های آنها متوجه می شوم.
گفته مشترک همه شان یکی است:
وقتی شورای امنیت و مجامع بین المللی در مقابل اقدامات آمریکا و ناتو در دیگر کشورها سکوت می کنند و کشتار انسان های بی گناه در سرتاسر جهان را محکوم نمی کنند و واکنش نشان نمی دهند، حقی ندارد درباره واکنش روسیه به اقدامات ناتو اظهار نظر کنند.
همچنین تنها چیزی که غربی ها حق ندارند درباره آن حرفی بزنند تمدن است، چون آنها نابود کننده های تمدن های بشری هستند ونه سازنده آن.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала