دستگیری نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران توسط وزارت اطلاعات

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / فدراسیون فوتبال ایران
فدراسیون فوتبال ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.12.2021
Telegram
عضو فدراسیون فوتبال ایران به علت فعالیت های اقتصادی شائبه دار خود توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر ورزشی، شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران که از حدود دو هفته قبل به این سمت در فدراسیون فوتبال حاضر نشده، روز هشتم آذر و بعد از جشن تولد در شرکتش دستگیر شده است. چندین ماه قبل هم شایعاتی در ارتباط با دستگیری او به علت برخی از فعالیت های اقتصادی در خارج از حوزه فوتبال وجود داشت.
ف.ق (همسر عضو فدراسیون) مالک شرکت اقتصادی هم توسط نیروهای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دستگیر شده است. همسر او چندین ماه قبل به علت ناکامی تیم فوتبالش در صعود به لیگ دسته یک اظهارات تندی را علیه فدراسیون فوتبال مطرح کرده بود که منجر به محرومیت او شد.
این دو مدیریت شبکه بازاریابی مرتبط با رمز ارز "کینگ مانی" را برعهده داشته اند که از چندین هفته قبل اعتراضاتی از سوی مردم در مقابل این شرکت صورت گرفته بود. حتی طی هفته‌های گذشته گروهی از مالباختگان در مقابل فدراسیون فوتبال هم تحصن داشته‌اند.
حالا مشخص نیست تکلیف این پست در فدراسیون فوتبال ایران چه می‌شود؟ با ادامه این رسیدگی احتمالا شهره موسوی باید از جایگاه نایب رییس سوم کنار رفته و شخص دیگری صندلی او را در مجمع بعدی تصاحب کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала