آغاز به کار سفارت و کنسولگری‌های افغانستان در ایران

© کریمآغاز به کار سفارت و کنسولگری‌های افغانستان در ایران
آغاز به کار سفارت و کنسولگری‌های افغانستان در ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.08.2021
Telegram
سفارت و سرکنسولگری‌های افغانستان در ایران از روز یکشنبه فعالیت خود را مجددا آغاز می‌نمایند.

به گزارش اسپوتنیک، سفارت افغانستان در تهران طی اطلاعیه‌ای از آغاز مجدد فعالیت سفارت و کنسولگری های این کشور در ایران خبر داد.

سناریوهای احتمالی آمریکا برای افغانستان - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.08.2021
گزارش و تحلیل
سناریوهای احتمالی آمریکا برای افغانستان

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم هموطنان عزیز و مهاجرین محترم افغان مقیم جمهوری اسلامی ایران می رساند، که بعد از پایان یک هفته تعطیلات رسمی در ایران، سفارت افغانستان در تهران و سرکنسولگری های مشهد و زاهدان از روز یکشنبه مورخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰، فعالیت خود را مجددا آغاز می‌نمایند، هموطنان عزیز با توجه به شرایط پیش آمده در داخل کشور که همه از آن آگاهی داریم، سیستم مرکزی پاسپورت و ویزا الکترونیک موقتا بدلیل قطع بودن ارتباط با سیستم مرکزی متوقف می باشد و امکان طی مراحل پاسپورت و ویزا موقتا وجود ندارد، بنابراین تا زمان وصل شدن مجدد سیستم های پاسپورت و ویزای الکترونیک با مرکز، خدمات بخش های پاسپورت و ویزا الکترونیک در ایران متوقف می‌باشند.

در ادامه آمده است: به استثنای دو بخش پاسپورت و ویزا سایر بخش‌های کاری نمایندگی های سیاسی و کنسولی افغانستان در تهران، مشهد و زاهدان از تاریخ ذکر شده فعال می باشند و خدمات لازم به مهاجرین محترم ارائه می گردد. بدینوسیله از همه مهاجرین عزیز تقاضا می گردد که برای طی مراحل پاسپورت و ویزای الکترونیک به سفارت و کنسولگری های زاهدان و مشهد و اردوگاه های شهرهای مختلف مراجعه نفرمایند و به هیچگونه اطلاعیه و اخبار نادرست به جز از طریق سفارتخانه اعتماد نکنند. به محض اینکه سیستم ویزای الکترونیک و پاسپورت با مرکز وصل گردد طی اطلاعیه ای هموطنان عزیز در جریان قرار خواهند گرفت.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала