مجوز واکسیناسیون کارکنان بانک توسط وزیر بهداشت ایران صادر گردید

© AFP 2022 / Nhac Nguyenمجوز واکسیناسیون کارکنان بانک توسط وزیر بهداشت ایران صادر گردید
مجوز واکسیناسیون کارکنان بانک توسط وزیر بهداشت ایران صادر گردید - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.07.2021
Telegram
شورای هماهنگی بانک‌های ایران پیشتر خواستار در اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون کارکنان بانکی شده بود. 

به گزارش اسپوتنیک، علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌های ایران اعلام کرد که آخرین مکاتبه برای دریافت واکسن کرونا مربوط به ارسال نامه به معاون اقتصادی رئیس جمهور است که طبق پیگیری‌های صورت گرفته این نامه در حال طی کردن فرآیندهای اداری خود در وزارت بهداشت است و همچنان پیگیر نتیجه این موضوع هستیم.

سن ثبت نام برای واکسیناسیون کرونا در ایران کاهش یافت - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.07.2021
سن ثبت نام برای واکسیناسیون کرونا در ایران کاهش یافت

پس از نامه شورای هماهنگی بانک‌ها به معاون اقتصادی رئیس جمهور، وی در تیر ماه به وزیر بهداشت درباره واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها نامه ارسال کرد. 

درحالیکه مسئولان بانک‌های دولتی و خصوصی از بی‌پاسخ ماندن نامه‌های ارسالی برای در اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون کارکنان بانکی گله داشتند، شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی اعلام کرد: وزیر بهداشت در نامه‌ای به معاون خود مجوز واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی کشور از هفته آینده را ارسال کرده است.

در این نامه آمده است: پیرو مکاتبات قبلی و با توجه به ظرفیت موجود واکسیناسیون کشور و آسیب پذیری کارکنان بانک‌ها به خصوص آنان که در تماس مستقیم با ارباب رجوع قرار دارند، شایسته است تربیتی اتخاذ شود تا واکسیناسیون این گروه از هفته آینده شروع شود. 

در ادامه نامه مذکور ذکر شده است: هماهنگی با مدیران بانک‌های دولتی و خصوصی، ثبت نام و استفاده از فضاهای مناسب در آن مجموعه به گونه‌ای که ضمن حفظ نظم در سرعت واکسیناسیون دیگر گروه‌های هدف تاثیرگذار نباشد، بسیار حائز اهمیت است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала