توضیحات سخنگوی AFC درباره مسابقات استقلال و تراکتور و دیدار ایران - عربستان

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / کنفدراسیون فوتبال آسیا
کنفدراسیون فوتبال آسیا  - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.06.2021
Telegram
سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد که تیم‌های میزبان مسابقات مرحله یک هشتم نهایی محل برگزاری بازی‌های این مرحله را انتخاب خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از  خبرگزاری تسنیم، نضال بحران گفت: حق انتخاب مکان برگزاری مسابقه با الهلال به باشگاه استقلال سپرده شده همانطور که باشگاه النصر عربستان می‌تواند محل انجام مسابقه خودش برابر تراکتور ایران در زمین بی‌طرف را انتخاب کند.

تیم ملی فوتبال ایران سومین تیم گران‌قیمت‌ ترین آسیا - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.06.2021
تیم ملی فوتبال ایران سومین تیم گران‌قیمت‌ آسیا

وی عنوان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات مرحله یک هشتم نهایی در موعد مقرر برگزار شود و بر همین اساس به دو باشگاه النصر و استقلال فرصت داده شد تا قبل از 7 جولای (17 تیر) محل برگزاری مسابقات را اعلام کنند. یکی از شروط پذیرش کشور میزبان این است که وضعیت شیوع بیماری کرونا در این کشور تثبیت شده و از نظر محدودیت سفر مشکلی وجود نداشته باشد. بر همین اساس با فدراسیون کشور پیشنهاد شده برای میزبانی این دو مسابقه مکاتبه خواهیم کرد تا در خصوص سفر تیم‌ها و اقامت همچنین محل تمرین و برگزاری مسابقه مشکل و محدودیتی وجود نداشته باشد.

سخنگوی AFC در خصوص احتمال همگروهی تیم‌های ملی ایران و عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی و اینکه در این صورت هم دو تیم باید در زمین بی‌طرف به میدان بروند اظهار داشت: شرایط در این خصوص متفاوت است چرا که برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی بر عهده فیفا است و فدراسیون جهانی فوتبال در این صورت پیرامون برگزاری این دو مسابقه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала