اقدامات وزارت بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری در انتخابات

CC BY 2.0 / IRNA / اقدامات وزارت بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری در انتخابات
اقدامات وزارت بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری در انتخابات - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.06.2021
Telegram
معاون کل وزارت بهداشت ایران با بیان اینکه تمهیدات بسیار مناسبی برای جلوگیری از انتقال هرگونه بیماری اندیشیده شده است، گفت:‌ در شعب رأی‌گیری فاصله‌گذاری مناسبی هم پیش‌بینی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ایران درباره تمهیدات وزارت بهداشت برای روز رأی‌گیری، گفت: تمهیدات بسیار مناسبی برای جلوگیری از انتقال هرگونه بیماری اندیشیده شده است. همچنین بیش از ۱۰ هزار شعبه رأی‌گیری برای اینکه کاهش تراکم در شعب باشد، در سراسر کشور اضافه شده است.

وی افزود: در عین حال در شعب رأی‌گیری فاصله‌گذاری مناسبی هم پیش‌بینی شده است. همه شعب رأی‌گیری نیز ناظر بهداشتی خواهند داشت. استفاده از وسایلی مانند استامپ و … نیز از فرایند انتخابات حذف شده است.

بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، حریرچی گفت: از مردم دعوت می‌کنیم که با اطمینان خاطر برای رأی‌دهی مراجعه کنند و رأی‌دهیشان را در تمام ساعات روز توزیع کنند و از ساعات اولیه مراجعه کنند. ما ان‌شاءالله هیچ نگرانی درباره کرونا نخواهیم داشت. از مردم هم خواهش می‌کنیم که بهترین ناظر و عامل برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باشند و ما هم با عوامل نظارتی و با کمک وزارت کشور این اقدام را انجام می‌دهیم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала