معرفی میوه سالمی که می تواند شما را چاق کند

© Fotolia / Mreco معرفی میوه سالمی که می تواند شما را چاق کند
 معرفی میوه سالمی که می تواند شما را چاق کند  - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.05.2021
Telegram
یک متخصص تغذیه در روسیه در مقاله ای محصول بی ضرری که می تواند شما را چاق کند را معرفی می کند.

به گزارش اسپوتنیک،متخصص تغذیه اولگا شملوا در مقاله ای می نویسد که مصرف نامحدود توت (به عنوان مثال توت فرنگی و بلوبری) می تواند منجر به افزایش وزن غیرمنتظره شود.

روش لاغری پس از قرنطینه  - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.06.2020
روش لاغری پس از قرنطینه

وی در این مقاله می نویسد که "توت منبع ویتامین ها و مواد معدنی است، بنابراین در صورت عدم اضافه وزن، می توانید با خیال راحت آنها را در مقادیر نامحدود مصرف کنید. اگر خطر افزایش وزن برای شما وجود دارد، باید مقدار خوردن توت را کم کنید، زیرا با آنکه توت ها کالری کمی دارند و برای بدن مفید هستند، اما قند آن باعث چاقی شما می شود".

وی همچنین توجه شما را به این نکته جلب می کند که اگر در کالری دریافتی بدنتان دقت کنید می توانید وزن کم کنید. شملوا تأکید می کند: "برای اینکه کالری دریافتی بیش از مصرف انرژی باشد و ما آن را از طریق فعالیت بدنی این کالری اضافی را بسوزانیم و مصرف می کنیم، می توانید از هر محصولی استفاده کنید - حتی با انواع توت ها، حتی با خوردن گوشت خوک نیز چاق نمی شوید. اما با این حال باید بدانید چه موقع باید خوردن آن (توت ها) را متوقف کنید".

با همه این ها خوراکی هایی وجود دارد که سالم هستند و خوردن زیاد انها باعث چاقی شما نمی شود. این مواد شامل سبزی، خیار و گوجه فرنگی است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала