اصولگرایان از افشاگری احتمالی احمدی ‌نژاد هراس دارند

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / اصولگرایان از افشاگری احتمالی احمدی ‌نژاد هراس دارند
اصولگرایان از افشاگری احتمالی احمدی ‌نژاد هراس دارند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.03.2021
Telegram
فعال سیاسی اصلاح ‌طلب اذعان کرد: اصولگرایان از افشاگری احتمالی احمدی ‌نژاد هراس دارند و به همین خاطر چاره‌ ای جز سکوت برایشان نمی ‌ماند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اعتماد آنلاین، ناصر قوامی فعال سیاسی اصلاح ‌طلب گفت: سکوت اصولگرایان و همه مدعیان انقلابی ‌گری در قبال گفتار و رفتار ضرر رسان احمدی‌ نژاد یک پیام روشن دارد. آن پیام روشن هم این است که به دلیل موضوعی که فعلاً سرپوشیده مانده، از افشاگری احتمالی احمدی ‌نژاد هراس دارند و به همین خاطر چاره‌ ای جز سکوت برایشان نمی ‌ماند چون صحبت اصول گراها در مورد جدی نگرفتن احمدی ‌نژاد صحبت قابل قبولی نیست.

تحلیل زید آبادی درباره ادعای اخیر محمود احمدی نژاد و واکنش اصولگرایان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.03.2021
تحلیل زید آبادی درباره ادعای اخیر محمود احمدی نژاد و واکنش اصولگرایان

هر چقدر به ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نزدیک ‌تر می ‌شویم، تحرکات رادیکال ‌گونه محمود احمدی ‌نژاد هم بیشتر می ‌شود. اصولگرایان در این بِین با گفتن این جمله که "احمدی‌ نژاد را جدی نمی ‌گیریم" در حالی از زیر بار مسئولیت‌ پذیری در قبال او فرار می ‌کنند که در بروز و ظهور این چهره در سطح بالای مدیریتی سهم و نقشی انکار ناشدنی داشتند.

این فعال سیاسی اصلاح ‌طلب،‌ اظهار داشت: محمود احمدی ‌نژاد این روزها باز هم کارهای عجیبی می‌ کند و حرف‌ هایی می ‌زند که قابل تامل است. به نظرم الان که این شخص چنین کارهایی می ‌کند حامیان آن روزهای احمدی ‌نژاد باید امروز مسئولیت کارهایش را قبول کنند. البته متاسفانه اصولگریان به مردم حق سوال کردن نمی ‌دهند و منظورشان این است که فقط برابر خدا پاسخگو هستند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی‌ در ادامه گفت: این در حالی است که اصولگرایان از مشکلات کشور سوء استفاده کرده و مدام می‌ گویند اصلاح‌ طلبان باید پاسخگوی شرایطی باشند که در زمان دولت روحانی برای مردم رقم خورد. اصولگرایان حتی در دوره دوم احمدی ‌نژاد هم با همه حرف و حدیث‌ های انتخابات ۸۸، تمام ‌قد از دولت او پشتیبانی کردند که به همین دلیل باید خودشان را در قبال رفتارهای حاشیه‌ ساز مسئول بدانند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала