امیر حاجیلو: کوچکترین تهدیدی متوجه ایران نیست

CC BY-SA 4.0 / TASNIM NEWS AGENCY / / امیر سرتیپ امیرعلی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش ایران
امیر سرتیپ امیرعلی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش ایران بیان کرد: خوشبختانه به واسطه اتحاد و وحدت و پایه‌ کار بودن تمامی نیروهای مسلح کوچکترین تهدیدی متوجه ایران نیست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ امیرعلی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش ایران، با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح ایران در اوج اقتدار هستند، اظهار داشت: خوشبختانه به واسطه اتحاد و وحدت و پایه‌ کار بودن تمامی نیروهای مسلح کوچکترین تهدیدی متوجه ایران نیست.

روابط ایران و روسیه در اوج شکوفایی خود - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
روابط ایران و روسیه در اوج شکوفایی خود

وی با اشاره به اینکه موفق ‌ترین تجربه گام اول انقلاب بحث دفاع مقدس است، افزود: چرا که در دفاع مقدس هیمنه شرق و غرب شکسته شد بنابراین این تجربیات ارزشمند باید بازگو شود.

فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان اسلام هویت و فرهنگ مردم را نشانه گرفته ‌اند و موفقیت خود را در این موضوع می ‌دانند بنابراین ایجاد فضای سالم فرهنگی برای مقابله با توطئه‌ های دشمن یک امر ضروری است.

وی تصریح کرد: ملت ایران و نیروهای نظامی در طول دفاع مقدس، اعتلاف بین‌المللی دشمنان قسم خورده نظام را که با اتحاد شومی خود خواستار ساقط کردن انقلاب اسلامی از هستی و جلوه دادن ناکارآمدی نظام بودند شکست دادند.

حاجیلو گفت: مسئولیت مهم ارتش ایجاد بازدارندگی پایدار است چرا که معتقدیم بستر توسعه و پیشرفت کشور و نظام جمهوری اسلامی فراهم نخواهد شد مگر اینکه بتوانیم امنیت پایدار را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: بنابراین در حال حاضر بازدارندگی و امنیت پایدار به صورت هوشمندانه و حرفه ‌ای در داخل کشور دنبال می ‌شود به گونه ‌ای که تفکر و تعرض به حدود جمهوری اسلامی ایران حتی به فکر دشمن خطور نمی‌کند.

فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه اکنون جمهوری اسلامی در اوج آمادگی لازم قرار داریم، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام و نظام از اقتدار نیروهای مسلح جمهوری‌ اسلامی ایران در هراس هستند چراکه تجهیزات نظامی روز به روز پیشرفته ‌تر می ‌شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала