شناسایی ۶۰ هزار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا

© Sputnik / Tatiana Stolyarova /  مراجعه به بانک تصاویر شناسایی ۶۰ هزار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا
شناسایی ۶۰ هزار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا  - اسپوتنیک ایران
Telegram
مقایسه جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه جانز هاپکینز با آمار یک روز قبل این مرکز نشان می‌دهد که شمار مبتلایان به کرونا و قربانیان این ویروس ناشناخته در آمریکا مجدداً روند افزایشی را در پیش گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس جدیدترین داده های دانشگاه جانز هاپکینز، در ۲۴ ساعت گذشته با ابتلای حداقل ۶۰ هزار و ۷۶ بیمار جدید، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به هفت میلیون و ۹۱۶ هزار و ۱۱۸ نفر رسید.

اعلام موج دوم اپیدمی کرونا در فرانسه 
 - اسپوتنیک ایران
اعلام موج دوم اپیدمی کرونا در فرانسه

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌ دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، دست ‌کم ۹۷۶ نفر دیگر در آمریکا بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند تا شمار کلی قربانیان این ویروس ناشناخته در این کشور به ۲۱۶ هزار و ۸۵۸ نفر برسد.

همچنین سایت ورلد اُ میترز، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را هشت میلیون و ۱۵۰ هزار و ۴۳ نفر و مجموع قربانیان کووید-۱۹ در این کشور را ۲۲۱ هزار و ۸۴۳ نفر گزارش کرده است.

دیگر سایت اطلاعاتی درباره ویروس کرونا "کووید یو اس ای"، برآورد کرده است که شمار کلی مبتلایان به ویروس کووید-۱۹ در آمریکا ظرف یک ماه آینده به ۱۰ میلیون و ۵۷ هزار و ۴۹۶ نفر و شمار قربانیان آن در این کشور به ۲۳۷ هزار و ۹۵۴ نفر می‌رسد.

این سایت آمریکایی همچنین گزارش داد: ایالت کالیفرنیا با ۸۶۵ هزار و ۱۴۷ مورد ابتلا و ۱۶ هزار و ۷۲۹ مورد فوتی کانون بیماری همه‌ گیر کرونا در ایالات متحده است و ایالت نیویورک که زمانی کانون کووید-۱۹ در آمریکا بود، هم ‌اکنون بعد از تگزاس و فلوریدا با ۴۷۷ هزار و ۹۴۰ مورد ابتلا در رده چهارم ایالات آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا ویروس قرار دارد.

نیویورک نیز با ۳۳ هزار و ۳۱۶ مورد فوتی، همچنان بیشترین تعداد قربانیان کرونا در آمریکا را به خود اختصاص داده است.

طبق آخرین آمار دانشگاه جانز هاپکینز، دستکم ۳۸ میلیون و ۴۴۱ هزار و ۹۳۴ از مردم سراسر جهان به ویروس کووید-۱۹ آلوده شده‌اند و از آن میان یک میلیون و ۹۱ هزار و ۴۳۹ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و دستکم ۲۶ میلیون و ۵۹۶ هزار و ۳۶۹ نفر بهبود یافته‌ اند.

آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا و قربانیان این ویروس در جهان را دارد و پس از آن هند با هفت میلیون و ۲۳۹ هزار و ۳۸۹ مورد ابتلا و ۱۱۰ هزار و ۵۸۶ مورد فوتی و برزیل با پنج میلیون و ۱۴۰ هزار و ۸۶۳ مورد ابتلا و ۱۵۱ هزار و ۷۴۷ مورد فوتی در رده‌های دوم و سوم کشورهای جهان با بیشترین تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ قرار دارند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала