آذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد

© Sputnik / Murad Orujovآذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد
آذربایجان سقوط بالگرد این کشور را تکذیب کرد - اسپوتنیک ایران
Telegram
مقامات نظامی جمهوری آذربایجان گزارش ریانووستی در خصوص سقوط بالگرد نظامی این کشور در خاک ایران را تکذیب کردند.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع آذربایجان گزارش مقامات ارمنستان مبنی بر سرنگونی هواپیما و بالگرد نیروی هوایی این کشور را تکذیب کرد.

سقوط بالگرد نظامی جمهوری آذربایجان در خاک ایران - اسپوتنیک ایران
سقوط بالگرد نظامی آذربایجان در خاک ایران

واقف درگاهلی، رئیس سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع آذربایجان روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: گزارش های منتشر شده توسط رسانه های ارمنستان مبنی بر سرنگونی هواپیما و بالگرد نیروی هوایی آذربایجان که در ایران سقوط کرده است، کذب و بی اساس است.

پیش از شوشان استپانیان، سخنگوی وزارت دفاع ارمنستان گزارش داد که یک بالگرد نیروی هوایی جمهوری آذربایجان را که در خاک ایران سقوط کرده را سرنگون کردند.

شایان ذکر است که در تاریخ 27 سپتامبر، وزارت دفاع آذربایجان اعلام کرد که نیروهای مسلح ارمنستان به شهرک های واقع در خط مرزی در قره باغ تیراندازی کردند، بر اساس این داده ها، تلفات غیرنظامی و نظامی وجود دارد. به گفته وزارت دفاع ارمنستان، قره باغ "تحت حملات هوایی و موشکی قرار گرفت." در ایروان گفتند که باکو "حمله ای را " به سمت قره باغ آغاز کرد. در جمهوری قره باغ کوهستانی که به رسمیت شناخته نشده است، گزارش شد که شهرکها در قره باغ ، از جمله پایتخت استپاناکرت، مورد گلوله باران قرار گرفتند، مقامات مردم را به پناهگرفتن فراخواندند و پس از آن وضعیت جنگی و بسیج عمومی در قره باغ اعلام کردند. ارمنستان نیز وضعیت جنگی و بسیج عمومی اعلام کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала