هشدار پلیس فتا به مبلغان دروغین دارو‌های کرونا

© Sputnik / Kirill Kallinikov /  مراجعه به بانک تصاویر هشدار پلیس فتا به مبلغان دروغین دارو‌های کرونا
هشدار پلیس فتا به مبلغان دروغین دارو‌های کرونا - اسپوتنیک ایران
Telegram
معاون اجتماعی پلیس فتا به مبلغان دروغین داروهای درمان کرونا در فضای مجازی هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا با اشاره به شروع کرونا و کنترل فضای مجازی از اواخر سال 98 به منظور جلوگیری از تخلفات و سوءاستفاده‌ها، گفت: مواردی از دستگیری متخلفان و معرفی به مرجع قضایی را داشته‌ایم ؛ کسانی هم بودند که داروی قطعی درمان کرونا یا شیوه درمان کرونارا اعلام کرده بودند.

وی افزود: لازم است یادآوری کنم داروخانه آنلاین در فضای مجازی نداریم و تاکنون هیچ گونه مجوزی در این زمینه صادر نشده است و فروش دارو صرفا  در داروخانه ها انجام می‌شود. متاسفانه این افراد یک سری مجوزها را هم اعلام می‌کنند که دروغین است و ما قطعا با آنها برخورد می‌کنیم.

معاون اجتماعی پلیس فتا با بیان اینکه هیچ گونه سایت فروش دارو به صورت آنلاین در فضای مجازی نداشته و نخواهیم داشت گفت: تاکنون داروخانه آنلاین نداشته‌ایم و اگر کسی بخواهد از این فضا سوءاستفاده کند و داروی خاص یا روش درمانی خاصی را بدون مجوز وزارت بهداشت اعلام کند با او برخورد می‌شود.

پاشایی افزود: تمام موارد لازم از سوی سیستم آموزشی و بهداشتی کشور  اطلاع رسانی می‌شود، هموطنان به این موارد توجه کنند و به تبلیغات و اطلاعات ارائه شده خارج از این چارچوب ترتیب اثر ندهند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала