بایدن خواستار مخالفت فیسبوک با ترامپ شد

© REUTERS / JIM BOURGبایدن خواستار مخالفت فیسبوک با ترامپ شد
بایدن خواستار مخالفت  فیسبوک با ترامپ شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
ستاد جو بایدن، کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا از طرف حزب دموکرات طوماری را خطاب به شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کرده و در آن خواستار اقداماتی علیه دونالد ترامپ شد اما این شبکه اجتماعی در پاسخ فقط اطمینان داد از آزادی بیان محافظت خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در این طومار که ستاد بایدن طرفداران خود را به امضای آن فرا می خواند، چنین گفته می شود:" من از شما می خواهم که مقررات روشن تدوین کنید که برای همه از جمله دونالد ترامپ بوده و رفتارهای تهدید آمیز و پخش اخبار تحریف شده و غلط را ممنوع سازد".

"فیس بوک همچنان به دونالد ترامپ اجازه می دهد تا هر چیزی را بگوید و برای تبلیغات  پول بپردازد تا اظهارات وحشیانه او به میلیون ها رأی دهنده برسد ... ترامپ و متحدانش از فیس بوک برای ترس افکنی و انتشار اطلاعات غلط در مورد رأی گیری استفاده کردند تا سعی کنند تا آرای ما و صندوق های رای را که روشی برای به پاسخگویی فراخواندن مقامات هستند، بی اعتبار کنند."

جو بایدن: ترامپ احمق است - اسپوتنیک ایران
جو بایدن: ترامپ احمق است

این شبکه اجتماعی در پاسخ  اعلام کرد در ایالات متحده آمریکا مقررات توسط نمایندگان منتخب دولت از طریق دموکراتیک تدوین می شود . فیس بوک یادآوری می کند که ترامپ نیز از کار این شبکه شکایت دارد.

در بیانیه فیس بوک آمده است: "دو هفته پیش ، رئیس جمهور ایالات متحده یک حكم اجرایی را صادر كرد كه نهادهای فدرال را ملزم می کند  از مشاركت  سبکه های اجتماعی در راستی آزمایی بیانات سیاسی جلوگیری نمایند".

فیس بوک اعلام کرد: "نمایندگان منتخب مردم باید  مقررات را تدوین كنند و ما از این مقررات پیروی خواهیم كرد. انتخابات در ماه نوامبر برگزار می شود و ما از انتشار بیانیه های سیاسی حتی اگر با آنها بشدت مخالف باشیم ، دفاع خواهیم كرد."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала