جزئیاتی از حساب بانکی ترامپ که لو رفت

© AP Photo / Evan Vucciجزئیاتی از حساب بانکی ترامپ که لو رفت
جزئیاتی از حساب بانکی ترامپ که لو رفت - اسپوتنیک ایران
Telegram
سخنگوی کاخ سفید در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی تصادفا شماره حساب بانکی شخصی ترامپ و دیگر جزئیات آن را افشا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کایلی مک انانی، سخنگوی کاخ سفید در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی چک 100 هزار دلاری کشیده شده از حساب بانکی رئیس جمهور آمریکا را که طبق هر سال به یکی از نهادهای دولتی اهدا می‌شود، نشان داد اما تصادفا هم شماره حساب بانکی شخصی ترامپ و دیگر جزئیات آن را افشا کرد.

ترامپ خواستار بازگشایی عبادتگاه ها شد - اسپوتنیک ایران
ترامپ خواستار بازگشایی عبادتگاه ها شد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا هر سال یک چهارم از حقوق سالانه خود به ارزش 100 هزار دلار را به یکی از نهادهای دولتی کشورش اهدا می‌کند و این بار این مبلغ را به وزارت بهداشت و خدمات انسانی اهدا کرد تا از تلاش‌های صورت گرفته برای مبارزه و مهار ویروس کرونا حمایت کند.

این چک تایید می کند که ترامپ به سنت خود برای اهدای یک چهارم از حقوق سالانه‌اش به نهادهای دولتی پایبند است اما هیچگاه این حساب و جزئیاتش به صورت علنی نشان داده نمی‌شدند.

از چنین اطلاعاتی می‌توان برای برداشت یا سپرده‌گذاری پول یا حتی هک کردن این حساب بانکی استفاده کرد. با این حال اوا ولاسکوز، مدیر اجرایی "مرکز شناسایی منابع سرقت" مطمئن است که علی‌رغم اینکه چنین جزئیاتی باید محرمانه باقی بمانند اما قطعا بانک اقدامات حفاظتی بیشتری را در خصوص حساب رئیس جمهور اتخاذ خواهد کرد.

ولاسکوز گفت: این یکی از موقعیت‌هایی است که باید از آن درس گرفت. مردم باید بدانند که این اقدام درستی نیست.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала