ماسک خود تمیزشونده چینی + عکس

© AP Photo / Mark Schiefelbein, Fileشرکت چینی Huami وابسته به «هواوی»
شرکت چینی Huami وابسته به «هواوی»  - اسپوتنیک ایران
Telegram
شرکت چینی Huami در باره عملکرد ماسک جدید برای دفاع در مقابل کروناویروس توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه TechCrunch، شرکت چینی Huami در باره عملکرد ماسک جدید برای دفاع در مقابل کروناویروس توضیح داد. این ماسک برخلاف دیگر ماسک‌ها، به مدت یک ماه و نیم بطور موثر هوا را پاکسازی می‌کند.

ماسک‌های Aeri با فیلتر و سیستم ضدعفونی با کمک اشعه ماروابنفش کار می کند. فقط کافیست این ماسک به مدت 10 دقیقه به برق وصل شود تا خودبخود فیلتر داخلی را ضدعفونی کند.

ماسک‌های تولیدی شرکت Huami به چند دلیل برتر از دیگر ماسک‌ها هستند. اولا این ماسک ها از پلاستیک شفاف ساخته می شوند تا افرادی که از آنها استفاده می کنند با مشکلی در استفاده از اسمارت‌فون های که دارای سیستم تشخیص چهره روبرو نشوند.

در این ماسک از سیستم فیلتر N95 استفاده می شود که موثرترین فیلتر در مقابله با کروناویروس و دیگر ویروس‌های عفونی است.  به گفته سخنگوی شرکت چینی، این ماسک ها قبل از هرچیز برای افراد معمولی و نه کادر درمان درنظرگرفته شده است.

​از این فیلتر می توان چندبار استفاده کرد و با وصل آن به برق و استفاده از «یو اس بی» اشعه ماورابنفش را فعال کرد. بدین ترتیب فقط داخل ماسک ضدعفونی می‌شود و قسمت بیرونی ماسک باید با کمک مواد ضدعفونی کننده معمولی تمیز شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала