چه کسی فکر میکرد روزی نام خانوادگی فرزند بریتنی اسپیرز، اصغری شود +عکس، ویدئو

Telegram
فرزند بریتنی اسپیرز در آینده نام خانوادگی اصغری را خواهد داشت!

به گزارش اسپوتنیک، بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی است که از سال 2017 بصورت علنی با دوست پسر ایرانی خود در رابطه است. بریتنی خواننده، رقاص، ترانه‌سرا، هنرپیشه و نویسنده آمریکایی است. او در مک کام، می‌سی‌سی‌پی به دنیا آمد و در کنوود، لوئیزیانا بزرگ شده است. سام اصغری و بریتنی اسپیرز رابطه به ظاهر خوبی دارند و هر از گاهی شایعاتی مبنی بر باردار بودن بریتنی از دوست پسر ایرانی خود قوت می گیرد.

هر بار با قوت گرفتن شایعات در مورد بارداری بریتنی توجه کاربران به نام خانوادگی فرزند او جلب می شود.
بسیاری زا کاربران عنوان کردند که گمان نمی کردند که روزی نام خانوادگی فرزند بریتنی اصغری شود.
View this post on Instagram

A post shared by نگاهی متفاوت به حواشی روز (@zibapic) on

البته هیچ منبع رسمی بارداری بریتنی اسپیرز از سام اصغری را تایید نکرده است اما آنچه از ظاهر این رابطه برمی آید این است که آنان رابطه خوب و پایداری را در حال تجربه کردن هستند.
View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

بنابراین بعید نیست که روزی به فکر آوردن فرزندی به این دنیا باشند و بخواهند رابطه خود را رسمی و قانونی کنند و این عشق ایرانی-آمریکایی را به سرانجام خوبی برسانند.
View this post on Instagram

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

بسیاری از کاربران عنوان کردند که بریتنی بسیار خوش شانس است که پسری به خوبی و جنتلمنی سام اصغری پیدا کرده است و می تواند کنار او خوشبخت زندگی کند. به نظر این دسته از کاربران، سام اصغری می تواند به غیر از همسر، پدر بسیار خوبی نیز برای فرزند او باشد.
کاربران بسیاری نیز عنوان کردند که عبارت خانم اصغری نیز به بریتنی می آید و او در نهایت بصورت رسمی عروس ایرانی ها خواهد شد. این دسته از کاربران معتقدند که تا آمدن آن روز منتظر خواهند ماند.
View this post on Instagram

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала