کشف اجساد سالخوردگان در خانه سالمندان اسپانیا

© AP Photo / Manu Fernandezانتقال اجساد کرونایی توسط نظامیان اسپانیا
انتقال اجساد کرونایی توسط نظامیان اسپانیا - اسپوتنیک ایران
Telegram
نظامیان اسپانیا اجساد سالمندانی را پیدا می کنند که بر اثر ابتلا به کروناویروس درگذشتند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی Telecinco، نظامیان اسپانیا اجساد سالمندانی را پیدا می کنند که بر اثر ابتلا به کروناویروس درگذشتند.

مارگاریتا روبلس،وزیر دفاع اسپانیا در این باره گفت:«نظامیان در تعدادی از خانه‌های سالمندان، سالخوردگانی را پیدا کردند که به حال خود رها شده بودند و حتی کسانی را که در تختخواب‌های خود  جان سپرده بودند. در این رابطه افراد مسئول باید مجازات شوند. مجازات آنها بسیار سخت خواهد بود».

مادرید به کانون بعدی کرونا در اروپا تبدیل شد - اسپوتنیک ایران
مادرید به کانون بعدی کرونا در اروپا تبدیل شد

وزیر دفاع اسپانیا اطمینان داد که در اکثر خانه سالمندان اوضاع نرمال است.

تا دو روز پیش حدود 400 نفر به فوتی‌های آلوده به ویروس کرونا در اسپانیا افزوده شده است. شمار کل مبتلایان اسپانیایی به 28572 نفر رسیده و 1800 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری‌اند.

اسپانیا از 14 مارس به مدت 15 روز مقررات منع آمد و شد اعلام کرد. مردم این کشور 46 میلیونی تنها در صورت رفتن به محل کار و برای خرید، تهیه دارو یا بیرون بردن سگ خود مجاز به ترک منازلشان هستند.

شمار مبتلایان به کرونا ویروس در سطح جهان به بیش از 330 هزار نفر و تعداد قربانیان این ویروس به بیش از 14 هزار نفر رسید. تعداد انسانهایی که در بر اثر بیماری ناشی از این ویروس جان خود را از دست داده اند به بیش از 81 هزار و 54 افزایش یافت.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала