هدیه شرکت مرسدس بنز به کودکی که آرم آن را بوسید +عکس

© REUTERS / Chaiwat Subprasom مرسدس بنز رسما وارد ایران شد
مرسدس بنز رسما وارد ایران شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
شرکت مرسدس بنز خودرویی را که یک کودک آرم آن‌ را بوسید به خانواده او هدیه داد.

به گزارش اسپوتنیک، کاربران زیادی در فضای مجازی تصویری از کودکی که در حال بوسیدن آرم خودروی بنز است منتشر کردند و پس از انتشار این تصویر توسط کاربران در فضای مجازی، شرکت مرسدس بنز، به این کودک بانمک که آرم این خودرو را بوسیده بود، مشابه همین خودرو را هدیه داد.

View this post on Instagram

A post shared by اخبار و حواشی هنرمندان (@jarchi) on

کاربران بسیاری در این باره نظر می‌دهند و عنوان می‌کنند هیچ تبلیغی به اندازه‌ این اتفاق ناگهانی نمی‌تواند تاثیر مثبتی بر روی مخاطب بگذارد و این اقدام شرکت مرسدس بسیار جالب و تاثیرگذار بود. برخی از کاربران عقیده دارند بنز نیازی به تبلیغ ندارد و هر چه در کنار آن باشد خود به گونه‌ای تبلیغ محسوب می‌شود.
جمعی از کاربران که با یکدیگر هم نظر هستند، عقیده دارند اگر این اتفاق در ایران رخ می‌داد و کودک قصد داشت که یکی از خودروهای داخلی را ببوسد، بازتاب متفاوتی داشت که یا خانواده او می‌بایست خسارتی پرداخت کنند، یا اجبارا ماشین را بخرند و یا به دلیل آنکه احتمال داشت ترمز دستی درست عمل نکند، جان کودک به خطر بیفتد.

View this post on Instagram

A post shared by PicaByte (@picabyte) on

گروه دیگری از کاربران این را بوسه شانس و امامزاده مرسدس می‌خوانند و معتقدند باید به بچه‌ها بوسه‌های مفید یاد داد، بوسیدن دست بزرگترها که سودی ندارد. تعدادی از این کاربران نیز عنوان می‌کنند با فرزندانشان به نمایشگاه‌های خودرو می‌روند و به آنان بوسه‌های مفید آموزش می‌دهند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала