بزرگسالی کودکی که عکس محجبه او روی جلد کتاب قرآن بود +عکس

© Photo / Instagram/Tara Faresانتشار ویدئوی قتل دختر شایسته بغداد
انتشار ویدئوی قتل دختر شایسته بغداد - اسپوتنیک ایران
Telegram
عکس بزرگسالی منسوب به دختربچه ای که در کودکی عکس محجبه او بر روی کتب قرآن اول دبستان در ایران بود، در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد.

به گزارش اسپوتنیک، دختری که عکس محجبه کودکیش روی جلد کتاب آموزش قرآن اول دبستان چاپ شده بود، حالا با پست کردن عکسی پرده از چهره خود در بزرگسالی برداشته و ادعا می کند که او همان کودک خردسال است.

View this post on Instagram

A post shared by عروس،آرايش،مد (@aroose_arayesh) on

این حقیقت که این دختر زیبا همان دخترک معصوم است که به سن جوانی رسیده است در جایی اثبات نشده است اما عده ای از کاربران ادعا کردند که آنها یکی هستند.
عده ای از کاربران عنوان کردند که چهره او در کودکی به درستی مشخص نبود، بنابراین معلوم نیست که این دختر همان کودک باشد. به گفته این دسته از کاربران، این یک شانتاژ تبلیغاتی برای معروفیت این دختر است. بعضی از کاربران نیز با دیدن این عکس به یاد گذر زمان افتاده و بیان کردند که او زود بزرگ شده است.
عده ای دیگر از کاربران عنوان کردند که او با انتشار این عکس قصد تبلیغ بی حجابی را دارد و عکس کودک متعلق به او نیست.
بعضی از کاربران نیز بر این باورند که او در کودکی قدرت انتخاب نداشته و عده ای برای او حجاب را برگزیدند و حال که قدرت انتخاب دارد به حجاب باور ندارد و اینگونه عکس خود را منتشر کرده است.
بعضی از کاربران نیز با نگاه طنزآمیزی عنوان کردند که بهتر است عکس حال او بر روی کتاب ها چاپ شود تا انگیزه خواندن آنها بالاتر رود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала