نماینده مجلس: پرداخت یارانه به همه مردم کار خوبی نیست

© Flickr / Rafael Roblesنماینده مجلس: پرداخت یارانه به همه مردم کار خوبی نیست
نماینده مجلس: پرداخت یارانه به همه مردم کار خوبی نیست - اسپوتنیک ایران
Telegram
علی مطهری از نمایندگان مطرح مجلس ایران اعلام نمود که مردم باید کار کنند و به دولت پول دهند و یارانه فقط باید به همان اقشاری که ناتوان هستند پرداخت شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصر ایران، علی مطهری نماینده مجلس ایران در خصوص مشکلات پرداخت یارانه در ایران  گفت: معتقدم یارانه باید فقط به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد، ‌‌سازمان بهزیستی، زنان بی سرپرست و‌اقشاری که در این سطح هستند پرداخت شود و یارانه دیگران قطع شود. 

دلیل استانی شدن پرداخت یارانه ها در ایران - اسپوتنیک ایران
دلیل استانی شدن پرداخت یارانه ها در ایران

نماینده مجلس ایران سپس گفت: خیلی از افرادی که یارانه دریافت می کنند نیازمند نیستند و‌ دولت باید با قاطعیت نسبت به قطع یارانه این افراد اقدام کند. دولت در حال حاضر با کمبود بودجه مواجه است. این یارانه مبلغی نیست که بگویم این اقشار خیلی به آن محتاج باشند، این یارانه فقط باید به همان اقشاری که ناتوان هستند پرداخت شود

مطهری با بیان اینکه پرداخت یارانه به همه مردم کار خوبی نیست گفت: دولت باید زودتر از اینها نسبت به حذف یارانه‌ها اقدام می کرد،هربار از ترس انتخابات عقب نشینی کردند و این درست نیست.

این نماینده مجلس ایران در ادامه تصریح کرد:  معنی ندارد آخر ماه دولت به مردم پول بدهد، مردم باید کار کنند و به دولت پول دهند نه اینکه آخر ماه دست شان دراز باشد که دولت چیزی به آنها بدهد. یارانه باید به اقشار ناتوان و کسانی که مشکل دارند و قدرت کار ندارند  پرداخت شود،معنی ندارد به مردم سالم یارانه بدهیم .

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала