نتیجه مذاکرات ناظران فیفا بعد از سفر به تهران اعلام شد

© AFP 2022 / Giang Huyنتیجه مذاکرات ناظران فیفا بعد از سفر به تهران اعلام شد
نتیجه مذاکرات ناظران فیفا بعد از سفر به تهران اعلام شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
فدراسیون جهانی فوتبال خبر از توافقات خوب و مثبت با طرفین ایرانی در سفر ناظرانشان به تهران داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، فدراسیون جهانی فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد: در هنگام سفر 19 سپتامبر به ایران، همراه با کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا، با مقام‌های نماینده دولت ایران و همچنین فدراسیون فوتبال این کشور، گفت‌وگوهای موثری داشتیم. بر این نکته تاکید داشتیم که خانم‌های ایرانی اجازه حضور در ورزشگاه‌های فوتبال را داشته باشند و تعداد آنها نیز براساس میزان تقاضای آنها و فروش بلیت باشد.

فیفا در بخشی دیگر از بیانیه خود نیز عنوان کرد: ما درمورد حضور بانوان در مسابقات داخلی ایران هم گفت‌وگو کردیم. تصمیم گرفته شد براساس نتایج و ارزیابی‌های بازی ایران و کامبوج، زمینه‌های لازم برای حضور بانوان در مسابقات داخلی نیز فراهم شود.البته موضع فیفا مشخص است. این که خانم‌ها هم اجازه داشته باشند برای تماشای مسابقات به ورزشگاه‌ها بیایند. به عبارتی برای تماشای همه مسابقات این امکان باشد.

این بیانیه در حالی انتشار می‌یابد که تیم ملی ایران در تاریخ 10 اکتبر در ورزشگاه آزادی و درمرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به میدان خواهد رفت که فیفا خواهان حضور بانوان در این بازی شده است.

فیفا هم اکنون معتقد است که ورزشگاه آزادی آمادگی پذیرش بانوان را برای حضور به عنوان تماشاگر را در مسابقات،‌از جمله پیکار تیم ملی ایران و کامبوج را دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала