گریم زنانه بازیگر سینمای ایران خبرساز شد +عکس

© Sputnik / Sergey Pivovarov /  مراجعه به بانک تصاویر درگذشت بنیانگذار هنر آرایش مو
درگذشت بنیانگذار هنر آرایش مو  - اسپوتنیک ایران
Telegram
نادر سلیمانی از دیگر هنرمندانی است که با گریم زنانه ایفای نقش می‌کند، او با انتشار تصویر این نقش واکنش کاربران را در فضای مجازی برانگیخت.

به گزارش اسپوتنیک، مدت‌هاست که تعدادی از بازیگران مرد سینما و تلویزیون ایران در نقش زن به دلایل برخی محدودیت‌ها حضور می‌یابند و نقش آفرینی می‌کنند که غالبا این موضوع خبرساز می‌شود و حواشی‌هایی را نیز به دنبال دارد.

View this post on Instagram

A post shared by کانال گیزمیز‌‌‌ 💯 (@gizmiztel) on

بازیگرانی همچون اکبر عبدی، علیرضا خمسه، مهران رجبی، امین حیایی، مهران غفوریان، جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی، محسن تابنده، امیرحسین رستمی و تعدادی دیگر از بازیگران مرد در سینمای ایران در نقش زن در مقابل دوربین حاضر شدند.

View this post on Instagram

A post shared by مجله فیلم ( MovieMag) (@moviemag) on

به تازگی نیز نادر سلیمانی فرد یکی از بازیگران مجموعه‌های طنز سینما و تلویزیون ایران با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود، از گریم زنانه‌اش و ایفای نقش در قالب یک زن خبر داد. با انتشار این تصویر واکنش‌های زیادی در فضای مجازی نسبت به گریم زنانه بازیگران مرد سینمای ایران به راه افتاد.

View this post on Instagram

A post shared by nader soleimani /نادر سلیمانی (@nadersoleimanii) on

کاربران بسیاری با گریم زنانه و زن پوشی بازیگران مرد مخالف هستند، آنها عقیده دارند پس از بازی اکبر عبدی در نقش زن، قرار گرفتن بازیگران مرد در نقش زن چندان جالب نیست؛ اما برخی از کاربران این اتفاق را در دنیای سینما معمول می‌دانند و نمونه‌هایی را از گریم زنانه بازیگران مرد همچون لویی اندرسون بازیگر و کمدین آمریکایی نام می‌برند که شباهت زیادی نیز به اکبر عبدی دارد.

View this post on Instagram

A post shared by قطار وبگردی (@webghatar) on

جمعی از کاربران بازی بازیگران مرد در نقش جنس مخالف را به دلایلی همچون وجود برخی خط قرمزها و محدودیت‌ها در سینمای ایران زشت نمی‌دانند و عقیده دارند زمانی که عموم جامعه ایران حضور زنان را در تئاتر و بازیگری نمی‌پذیرفت، مردها به ناچار در نقش زنان حاضر می‌شدند، به همین دلیل این موضوع نباید غیرعادی به نظر آید.

View this post on Instagram

A post shared by ALI (@bardiasorna) on

کاربرانی نیز با نگاه طنزآمیز و بیان جملاتی با محتوی طنز نسبت به ایفای نقش نادر سلیمانی فرد اظهار نظر می‌کنند و او را یکی از رقبای جدی بازیگرانی همچون اکبر عبدی، علیرضا خمسه و ارژنگ امیرفضلی برای گرفتن جایزه بهترین بازیگر نقش زن می‌دانند.

View this post on Instagram

A post shared by دنیای عکسهای جالب (@funny_____picss) on

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала