گزارش و تحلیل

نمایش قدرت نظامی ارتش های جهان در رقابت هایی دوستانه + ویدیو

Telegram
سی و یکمین بازی های بین المللی ارتش ها از سوم تا ۱۷ اوت در محدوده ی ده کشور برگزار می شود.

این کشورهای شامل روسیه، چین، قزاقستان، بلاروس، ایران، آذربایجان، ارمنستان و همچنین هند، مغولستان و ازبکستان هستند.

۱۵ مسابقه در محدوده ی روسیه برگزار می شود. چهار مسابقه در چین، سه مسابقه در قزاقستان، دو مسابقه در بلاروس و ایران و یک مسابقه در هند، آذربایجان و ارمنستان ، مغولستان و ازبکستان برگزار می شود.

این مسابقات شامل : بیاتلون تانک ها ، حمله سریع،تیراندازی،نشانه گیری هوایی،فرود هوایی، تفنگداران دریایی،جام دریایی،اعماق دریا،استاد آتشبار،استاد تسلیحات،آسمان صاف،ورود مطمئن، بهترین ماموران اطلاعاتی نظامی،  آب آزاد،مسیر امن،طبیعت امن،مهندسی،استاد فن آوری خودروهای زرهی،رمبات،حلقه البروس،دوست مطمئن، تیم پزشکی نظامی،آشپزخانه ارتش ها،نگهبانان نظم،رالی نظامی،جنگجوی جهانی،شاهین شکاری،نگهبانی جاده ای، ماراتن اسب ها،منطقه خطر،ستاره قطبی، رژه سایان است.

مسابقات تانک بیاتلون در منطقه نظامی آلابینو واقع در اطراف مسکو برگزار می شود.

در این مسابقات ۲۵ کشور شامل روسیه، آذربایجان، آنگولا، ارمنستان، بلاروس، ونزوئلا، ویتنام، زیمباوه، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، چین، کوبا، کویت، لائوس، میانمار، مغولستان،  سوریه، صربستان، سودان، اوگاندا، ازبکستان، سریلانکا و آفریقای جنوبی شرکت می کنند.

تمامی نظامیان به غیر از تیم چین با تانک های تی ۷۲ ارتش روسیه مسابقه می دهند. تیم چین با تانک های مدل «تیپ ۹۶ بی» در این مسابقات حضور دارد.

خبرنگار اسپوتنیک گزارشی را از تمرینات قبل از آغاز مسابقه تیم ها در منطقه نظامی آلابینو تهیه کرده است که توجه شما را به آن جلب می کنیم:

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала