خودستایی ترامپ

© AFP 2022 / Saul Loebخودستایی ترامپ
خودستایی ترامپ - اسپوتنیک ایران
Telegram
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای که با نویسنده یک کتاب انجام داده، با انتقاد از سران حزب جمهوری خواه، عملکرد جورج دبلیو بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا و «جان مک کین» سناتور جمهوری خواه درگذشته را به باد انتقاد گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر،  رئیس جمهور آمریکا این مصاحبه را برای  کتاب جدیدی به قلم تیم آلبرتا خبرنگار هفته نامه پولیتیکو انجام داده است.

ترامپ در گفتگو با تیم آلبرتا مدعی شده است که تا پیش از وی، حزب جمهوری خواه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کرده اما فقط او توانسته است این حزب را احیا کند.

وی تمرکز بر روی اقدامات نظامی به جای تقویت وضعیت اقتصادی داخلی را مشکل اصلی دولت جمهوری خواهان در زمان جرج بوش پسر دانسته و از این روند انتقاد کرده است.

ترامپ همچنین سلف خود را به ایجاد شکاف در بین آمریکایی ها، کشتن انسان های بی شمار و هدر دادن منابع اقتصادی متهم کرده است.

رئیس جمهور آمریکا همچنین با انتقاد از «جان مک کین» گفت با وجود اینکه خودش در انتخابات ۲۰۰۸ حمایت های گسترده ای از نامزدی مک کین کرده، اما این سناتور جمهوری خواه در مقابل در انتخابات ۲۰۱۶ هیچ حمایتی از او نکرده است.

کتاب جدیدی که با عنوان «کشتار آمریکایی؛ خط مقدم جنگ داخلی جمهوری خواهان و ظهور ترامپ» هفته گذشته منتشر شد، به بررسی وضعیت جمهوری خواهان پیش و پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ پرداخته است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала