شوک هوادران به تیم ملی والیبال ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / شوک هوادران به تیم ملی والیبال ایران
شوک هوادران به تیم ملی والیبال ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
هجوم و ازدحام هوادارن تیم ملی والیبال ایران در ارومیه منجر به مصدومیت سعید معروف شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، در حالی که تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی سه بر صفر مقابل تیم ملی کانادا در هفته سوم لیگ ملت‌های 2019 در ارومیه به وسیله اتوبوس مخصوص راهی هتل محل اسکان ملی‌پوشان شد، به دلیل ازدحام بیش از حد هواداران و ناتوانی مسئولان در کنترل شرایط، اتفاقات تلخی برای ملی‌پوشان افتاد تا شوک بزرگی به اهالی والیبال وارد شود تا شیرینی برد مقابل کانادا را به شبی تلخ تبدیل کند.

غلبه ایران بر تیم ملی والیبال کانادا - اسپوتنیک ایران
غلبه ایران بر تیم ملی والیبال کانادا

هواداران ارومیه‌ای که برای شادی مقابل درب هتل آنا در شهر ارومیه تجمع کرده بودند، هنگام پیاده شدن بازیکنان از اتوبوس به سمت ملی‌پوشان رفته‌اند که این فشار ناشی از این تجمع باعث شده سعید معروف از ناحیه مچ پا، شریفی از ناحیه چشم و فرهاد قائمی هم از ناحیه پا دچار مصدومیت شوند تا شب قبل از بازی برابر لهستان، کام هواداران والیبال ایران تلخ شود.

ضمن اینکه امیر خوشخبر در گفت و گو با خبرنگاران این خبر را تأیید کرده و دلیل این اتفاق را هم ناتوانی مسئولان اعلام کرده است، روابط عمومی فدراسیون والیبال نیز این اتفاق تلخ را تأیید کرد.

تا کنون خبر دقیقی از شرایط و شدت مصدومیت بازیکنان تیم ملی خصوصاً سعید معروف منتشر نشده است و به نظر می‌رسد میزان آسیب دیدگی صبح شنبه مشخص خواهد شد. به این ترتیب باید دید تکلیف تیم ملی والیبال برای بازی‌های پیش رو در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال 2019 در ارومیه چگونه خواهد بود.

تیم ملی ایران امروز (شنبه) 25 خرداد ماه ساعت 18:30 به مصاف لهستان و روز یک‌شنبه هم در همین ساعت به مصاف تیم ملی روسیه می‌رود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала