فرمانده ایرانی: ما می دانستیم که دشمن تلاش دارد دربخش موشکی خرابکاری کند

© AFP 2022 / Atta Kenareفرمانده ایرانی: ما می دانستیم که دشمن تلاش دارد دربخش موشکی خرابکاری کند
فرمانده ایرانی: ما می دانستیم که دشمن تلاش دارد دربخش موشکی خرابکاری کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد که چندین است فهمیده ایم که دشمن در حوزه موشکی برای خرابکاری تلاش می کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد: ما چند سال است فهمیده ایم که دشمن در تلاش برای خرابکاری در حوزه موشکی است ولی صدایش را در نیاورده‌ایم.

وی در ادامه افزود: با گذشت زمان شرایط تغییر کرده است. باید بپذیریم که تهدیدات ادامه دارد و باید بدانیم همه تهدیدات هم نظامی نیست. شاید بتوان گفت تهدیدات غیر نظامی امروز چند برابر تهدیدات نظامی است.

سردار حاجی زاده عنوان کرد: دشمن اکنون اعلام کرده‌ است که به دنبال خرابکاری در حوزه موشکی ما هستند. ما چند سال است که این موضوع را فهمیده ایم ولی صدایش را در نیاورده ایم. آنها تلاش می کردند تا در قطعاتی خرابکاری کنند و موشک‌ها روی هوا منفجر شود. اما تا الان هیچ غلطی نتوانستند بکنند. چون ما از قبل پیش بینی کردیم و در این بخش مقاوم سازی کردیم. امروز آسیب‌هایی که کشور و ملت ما می‌بیند عمدتا در بخش غیرنظامی و عدم اجرای پدافند غیرعامل است. یکی از زمینه‌های دشمنی در حوزه اقتصاد است که در این حوزه با جلوگیری از فروش نفت و مبادلات ارزی کار خود را شروع کرده‌اند. همانطور که ما موشک‌هایمان را جایی می بریم که آسیب نبینند، اقتصاد هم باید مقاوم باشد.

وی‌ گفت: ردهای سعودی ها و اماراتی ها در اقتصاد ما پیداست. عربستان در پاکستان پول می‌دهد و انسان اجیر می‌کند تا صدها عملیات علیه ما انجام دهند که یکی از آنها موفق می شود ‌ و 27 پاسدار ما شهید شدند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала