کنوانسیون "پالرمو" منجر به محرومیت بیشتر ایران می شود

© AFP 2022 / JOE KLAMARکنوانسیون "پالرمو" منجر به محرومیت بیشتر ابران می شود
کنوانسیون پالرمو منجر به محرومیت بیشتر ابران می شود - اسپوتنیک ایران
Telegram
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس ایران، پیوستن این کشور به کنوانسیون "CTF" و "پالرمو" را موجب محرومیت ها بیشتر دانست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم؛ ابوالفضل حسن‌بیگی، عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست خارجی مجلس ایران با اشاره به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و«CFT»، در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: الحاق ایران به کنوانسیون‌های «CFT» و «پالرمو»، باعث ایجاد محرومیت‌های بیشتری در شرایط تحریم، برای ایران می‌شود.

وی افزود: برخی اظهارنظرهای حامیان پیوستن به پالرمو و «CFT» در راستای ایجاد فشار بر مجمع تشخیص مصلحت برای تصویب این 2 کنوانسیون و در نهایت تسلیم در برابر دشمنان نظام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران با تأکید بر اینکه پیوستن به این 2 کنوانسیون تبعات سنگینی برای کشور خواهد داشت، ادامه داد: پیوستن به این کنوانسیون‌ها باعث مداخله در امور داخلی ایران از جمله امور مالی و اقتصادی می‌شود.

حسن‌بیگی اضافه کرد: دشمنان کشور می‌خواهند از طریق پیوستن به کنوانسیون‌های مذکور وارد سیستم بانکی و اقتصادی ایران شوند و به اطلاعات سری و محرمانه کشور دست یابند تا از این طریق بر کشور فشار بیاورند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی ایران خاطرنشان کرد: ظاهر پیوستن به این کنوانسیون‌ها فریبنده است، اما باطن دست‌اندازی به اقتصاد کشور ما و خروج ثروت ملی از کشور است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала