ادعای جدید احمدی نژاد در نامه ای خطاب به سردار سلیمانی

© AFP 2022 / ALI AL-SAADIادعای جدید احمدی نژاد در نامه ای خطاب به سردار سلیمانی
ادعای جدید احمدی نژاد در نامه ای خطاب به سردار سلیمانی - اسپوتنیک ایران
Telegram
محمود احمدی نژاد با انتشار نامه ای خطاب به سردار سلیمانی ادعاهای جدیدی را مطرح کرد.

به گزارش اسپوتنیک، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران، در کانال تلگرامی خود نامه ای را خطاب به سردار قاسم سلیمانی منتشر کرد.

احمدی نژاد در این نامه مدعی شده است که با "پادرمیانی" سردار سلیمانی، برادر آقای جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ایران از زندان آزاد شده است.

در بخشی از نامه احمدی‎نژاد خطاب به سردار سلیمانی آمده است: گفته می‌شود که جنابعالی در ماجرای دستگیری برادر آقای جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور… پادرمیانی کرده و با توصیه به مقامات مربوطه موجبات آزادی ایشان را فراهم کرده‌اید. در همین حال با اتهام کذب تحویل مبالغی توسط شما به آقای بقایی، ظلم بزرگی به این برادر مؤمن، پاک، خادم و انقلابی روا داشته شد. متأسفانه حضرتعالی در این موضوع کاملاً آشکار حاضر به ادای شهادت نشدید و به مکاتبات متعدد و درخواست‌های مکرر بی توجه ماندید.

احمدی‎نژاد افزوده است: در اثر این کوتاهی یک فرد بی‌گناه مورد سنگین‌ترین مجازات‌های ظالمانه قرار گرفت و اینک ماه‌ها است که در زندان انفرادی و تحت نظر پزشکان در اسارت به سر می‌برد. نمی‌دانم که دیگر چه اتفاقی باید بیفتد تا بعضی‌ها بیدار شوند و به مسیر ارزش‌های الهی، صیانت از آزادی، اجرای عدالت، دفاع از مظلوم و مقابله با ظلم بازگردند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала